Vár Vendéglő Sárospatak

Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Vár Vendéglő Sárospatak vélemények

Kiváló 2015. május 5.a párjával járt itt
Kellemes kirándulásunkat egy igazi gasztronómiai élménnyel fejeztük be a Vár Vendéglőben. Valóságos időutazásban volt részünk. Az étterembe lépve valami olyan régi érzés kerített hatalmába bennünket amit talán csak gyerekkorunkban vagy a régi időket idéző filmeken láttunk tapasztaltunk. Tisztaság , semmi étel szag kényelemes termek .
2015. május 2.a párjával járt itt
A Bodrog partján található Vár vendéglő nem okozott csalódást. Az ételek nem csak ízlésesen tálaltak, hanem ízletesek is. Nem takarja el a dizájn a minőséget, mint oly sok helyen. Tiszta abroszok, tiszta hely, szolid és ízléses berendezés. A fonott székek és a piros kockás asztalterítők kifejezetten "retro" érzést keltettek bennem, ami nekem nagyon tetszett.
Vár Vendéglő Sárospatak - Étlap/itallapVár Vendéglő Sárospatak - Külső képVár Vendéglő Sárospatak - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Kiváló 2013. április 29.gyerekekkel járt itt
Ha Sárospatakon vagyok mindig betérek ide. A konyha kiváló a sörös csülök kétemberes adag és isteni. A kiszolgálás figyelmes. A kert helység nagyon kellemes. A csapolt sörük is kiváló. Bár kinek szívesen ajánlom a kitünő ételek fogyasztása után egy könnyed sétával máris a várban vagyunk.
Vár Vendéglő Sárospatak - Külső képVár Vendéglő Sárospatak - Külső képVár Vendéglő Sárospatak - Külső kép