Vár Vendéglő Sárospatak
3950 Sárospatak, Árpád út 35.

Vár Vendéglő Sárospatak a térképen

Wellness csomagok Sárospatak városában

Vár Vendéglő Sárospatak vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két évvel ezelőtt jártam egy nagyobb baráti társasággal itt. Akkor minden remek volt,a kiszolgálás és az ételek is. Most feleségemmel tértem vissza. Sajnos csalódtam a helyben. Juhtúros sztrapacskát rendelten , füstölt csülökkel és pirított hagymával. A kihozott étel jól nézett ki, és nagy adag is volt. Sőt ízre is jó volt. . . ám volt egy alapvető hiba.

adriatic TOP fotófeltöltő
2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25.
A vár meglátogatása után ebédeltünk itt . Ebédidő lévén elég tele volt , de találtunk asztalt . A pincér elég gyorsan felvette a rendelést , és gyorsan megkaptuk ,a rendelt ételt . Egy kétszemélyes tálat kértünk , és hárman ettük meg . A húsok finom puhák voltak , pont jól átsütve , a köret is ízletes volt . Én házi káposzta salátát kértem , az is nagyon jó volt .

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Az étterem a Bodrog túlpartján található, éppen a várral szemben. Kellemes légkondicionálás fogadott. Nagyon finom volt az Újházy tyúkleves (az étlapon más néven szerepel). Olyan egyszerű ételt is tartanak, mint a tócsni (lapcsánka néven), tejföllel, lila hagymával tálalva. A filézett rántott csirkemell bőséges volt. Érdekes volt rajta a szőlő- és ananász-díszítés.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bevallom vegyes érzelmekkel jöttem ide be mert 2004-ben voltam itt utoljára és nem sok kellett ahhoz, hogy most is távozzam! Ugyanis amikor helyett foglaltunk a teraszon köszönés nélkül jött egy fiatal pincér és közölte velünk, hogy az a hely foglalt, viszont nem volt ilyen jelzés az asztalra kitéve (a teraszon lévő asztal a távozáskor is üres volt 1,5óra után)!

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 6.
Június elején jártunk menyasszonyommal Sárospatakon. Az egyik helyi és egyben fantasztikus cukrászdában(Kövér), ahová az étteremmel ellentétben, erősen ajánlott a betérés ajánlották a Vár éttermet. Rövid séta után a Bodrog hídon átkelve megtaláltuk a helyet közvetlenül a várral szemben. Az étterem belülről hangulatos és van kiülős része is ami szintén hangulatos.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 2.
Nagyon kedves számomra ez az étterem. Annak idején 42 éve itt volt az érettségi bankettem. Azóta is gyakran visszajárok ide. Tavaly itt volt a nyugdíjas búcsúztatóm,ami szintén feledhetetlen lett. Nagyon finoman főznek és bőségesen tálalnak. A sült kacsacomb lila káposztával mennyei volt! Tetszik,hogy sok etetőszéket láttam kis gyerekek részére, így a gyerekek étkeztetése sem gond.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 3.
A várral szembeni oldalon, a Bodrog partján található ez a nagyon kellemes, rusztikus stílusú épület, melynek földszinjén és a kerthelyiségben működik a vendéglő, míg az emeleten, a tetőtérben a panzió szobái találhatóak. A vendéglő ottjártunkkor folyamatosan elég nagy forgalmat bonyolított le, s ahogy hallottuk, a nyári időszakban hétvégente lakodalmaknak is helyet adnak.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
Kedves , barátságos hely. Az ételek inkább a klasszikus magyar konyha termékei. Fimomak, szépen díszítettek. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az adagok talán kicsit nagyok, persze erre a konyhára ez jellemző. Ki kell emeljem a rostonsült pisztrángot. Ropogós és fűszeres. Nagyon rég nem ettem ilyen finomat. A hideg paradicsomleves nagyon jó ötlet a kánikulában.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 5.
Kellemes kirándulásunkat egy igazi gasztronómiai élménnyel fejeztük be a Vár Vendéglőben. Valóságos időutazásban volt részünk. Az étterembe lépve valami olyan régi érzés kerített hatalmába bennünket amit talán csak gyerekkorunkban vagy a régi időket idéző filmeken láttunk tapasztaltunk. Tisztaság , semmi étel szag kényelemes termek .

HULAMA TOP fotófeltöltő
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 2.
A Bodrog partján található Vár vendéglő nem okozott csalódást. Az ételek nem csak ízlésesen tálaltak, hanem ízletesek is. Nem takarja el a dizájn a minőséget, mint oly sok helyen. Tiszta abroszok, tiszta hely, szolid és ízléses berendezés. A fonott székek és a piros kockás asztalterítők kifejezetten "retro" érzést keltettek bennem, ami nekem nagyon tetszett.

Legnépszerűbb csomagok Sárospatakon és környékén
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 25.551 - 37.972,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.05. - 2021.12.19.
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.250 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.01.04. - 2021.12.31.
Angyal Borászat
Rátka
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
2021.03.08. - 2022.03.08.
Hotel Kelep
Tokaj
4 nap/3 éjszaka 10.487,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2021.10.29. - 2021.11.01.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 17.820,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár kölcsönzéssel, bowlingozással, horgász napijeggyel
2021.08.31. - 2021.11.28.
Hotel Medián
Hajdúnánás
2021.03.07. - 2022.03.08.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással
2021.02.08. - 2021.12.20.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2021.03.08. - 2022.03.08.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással fürdőbelépővel, fitness terem használattal, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.05. - 2022.01.02.
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.809 - 24.747,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
2020.03.12. - 2021.12.31.

Szállodák Sárospatak környékén
Degenfeld Kastélyszálló Sárospatak
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Őszi hétköznapok a nyugalom völgyében - kastélyban (min. 2 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Szállás ellátás nélkül

Vár Vendéglő SárospatakX