Vár Vendéglő Sárospatak
3950 Sárospatak, Árpád út 35.

Vár Vendéglő Sárospatak a térképen

Wellness csomagok Sárospatak városában

Vár Vendéglő Sárospatak vélemények

adriatic TOP fotófeltöltő
2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25.
A vár meglátogatása után ebédeltünk itt . Ebédidő lévén elég tele volt , de találtunk asztalt . A pincér elég gyorsan felvette a rendelést , és gyorsan megkaptuk ,a rendelt ételt . Egy kétszemélyes tálat kértünk , és hárman ettük meg . A húsok finom puhák voltak , pont jól átsütve , a köret is ízletes volt . Én házi káposzta salátát kértem , az is nagyon jó volt .

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Az étterem a Bodrog túlpartján található, éppen a várral szemben. Kellemes légkondicionálás fogadott. Nagyon finom volt az Újházy tyúkleves (az étlapon más néven szerepel). Olyan egyszerű ételt is tartanak, mint a tócsni (lapcsánka néven), tejföllel, lila hagymával tálalva. A filézett rántott csirkemell bőséges volt. Érdekes volt rajta a szőlő- és ananász-díszítés.
Egerszalók
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bevallom vegyes érzelmekkel jöttem ide be mert 2004-ben voltam itt utoljára és nem sok kellett ahhoz, hogy most is távozzam! Ugyanis amikor helyett foglaltunk a teraszon köszönés nélkül jött egy fiatal pincér és közölte velünk, hogy az a hely foglalt, viszont nem volt ilyen jelzés az asztalra kitéve (a teraszon lévő asztal a távozáskor is üres volt 1,5óra után)!

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 6.
Június elején jártunk menyasszonyommal Sárospatakon. Az egyik helyi és egyben fantasztikus cukrászdában(Kövér), ahová az étteremmel ellentétben, erősen ajánlott a betérés ajánlották a Vár éttermet. Rövid séta után a Bodrog hídon átkelve megtaláltuk a helyet közvetlenül a várral szemben. Az étterem belülről hangulatos és van kiülős része is ami szintén hangulatos.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 2.
Nagyon kedves számomra ez az étterem. Annak idején 42 éve itt volt az érettségi bankettem. Azóta is gyakran visszajárok ide. Tavaly itt volt a nyugdíjas búcsúztatóm,ami szintén feledhetetlen lett. Nagyon finoman főznek és bőségesen tálalnak. A sült kacsacomb lila káposztával mennyei volt! Tetszik,hogy sok etetőszéket láttam kis gyerekek részére, így a gyerekek étkeztetése sem gond.
Cegléd
Gyöngyös

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 3.
A várral szembeni oldalon, a Bodrog partján található ez a nagyon kellemes, rusztikus stílusú épület, melynek földszinjén és a kerthelyiségben működik a vendéglő, míg az emeleten, a tetőtérben a panzió szobái találhatóak. A vendéglő ottjártunkkor folyamatosan elég nagy forgalmat bonyolított le, s ahogy hallottuk, a nyári időszakban hétvégente lakodalmaknak is helyet adnak.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
Kedves , barátságos hely. Az ételek inkább a klasszikus magyar konyha termékei. Fimomak, szépen díszítettek. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az adagok talán kicsit nagyok, persze erre a konyhára ez jellemző. Ki kell emeljem a rostonsült pisztrángot. Ropogós és fűszeres. Nagyon rég nem ettem ilyen finomat. A hideg paradicsomleves nagyon jó ötlet a kánikulában.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 5.
Kellemes kirándulásunkat egy igazi gasztronómiai élménnyel fejeztük be a Vár Vendéglőben. Valóságos időutazásban volt részünk. Az étterembe lépve valami olyan régi érzés kerített hatalmába bennünket amit talán csak gyerekkorunkban vagy a régi időket idéző filmeken láttunk tapasztaltunk. Tisztaság , semmi étel szag kényelemes termek .

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 2.
A Bodrog partján található Vár vendéglő nem okozott csalódást. Az ételek nem csak ízlésesen tálaltak, hanem ízletesek is. Nem takarja el a dizájn a minőséget, mint oly sok helyen. Tiszta abroszok, tiszta hely, szolid és ízléses berendezés. A fonott székek és a piros kockás asztalterítők kifejezetten "retro" érzést keltettek bennem, ami nekem nagyon tetszett.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sátoraljaújhelyen élnek a szüleink, így ha hazautazunk, akkor szinte mindig átmegyünk Sárospatakra a Vár étterembe. Nagyon finomak az ételek, a csokimousse málnazselével valami isteni! Bár kicsit lehetne választékban szélesebb körű az étlap, de amit eddig kóstoltunk, az mind nagyon nagyon finom volt. Meleg szívvel ajánlom az éttermet minden Sárospatakra látogatónak!

Legnépszerűbb csomagok Sárospatakon és környékén
Rákóczi Panzió
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
2020.04.11. - 2021.03.30.
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
2020.03.13. - 2020.06.01.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.30. - 2020.12.20.
Margaréta Panzió
Sárospatak
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.30. - 2020.12.31.
Termál Panzió
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 9.850,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai bekészítéssel, fürdőbelépővel, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.08. - 2020.12.31.
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
5 nap/4 éjszaka 13.125,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.969 - 9.193,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2019.01.09. - 2020.12.20.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépővel, wellness-részleg használattal, kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Braun Vendégház
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.20. - 2021.01.02.

Szállodák Sárospatak környékén
Napi ár 2 vagy több főre
Nyári wellness (min. 2 éj)
Aktív napok (min. 2 éj)

Vár Vendéglő SárospatakX