Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár ★★★★

3,8
a 85 sárvári szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa SárvárPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár bemutatkozása

A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel rendelkezik; a sárvári gyógyfürdővel közvetlen összeköttetésben álló szálloda vendégeit barátságos légkörrel várja, szolgáltatásait az egyszerűség és a korszerűség jellemzi, a vendégek igényeihez alakított ajánlatokkal.

A Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa legnépszerűbb csomagjai

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Napi ár all inclusive ellátással (1 éjszakától)
Napi ár all inclusive ellátással (1 éjszakától)
72.380 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár vélemények

Kiváló 2019. november 25.a párjával járt itt
Alapvetően rendben volt minden, csak pár apróságot sorolnék fel ami nekünk hiányzott. A fürdőszobában jobb lett volna inkább a zuhanytálca, kevés volt télen a szárítókapacitás, nyáron lehet az erkélyre is teregetni, ilyenkor ez nem probléma. Hiányzott az éjjeliszekrény, mert csak egy kis rakodó polc van az ágy mellett.
Átlagos 2019. november 11.barátokkal járt itt
Mivel az országban sok helyen jártam, így van összehasonlítási alapom. A szoba rendben van de a zuhanyzóban a tartókar majdnem le eset. A folyosón a falak ütött kopottak. A reggeli ebéd vacsora más szállodákhoz képest gyenge, silány , 4-5 felvágott és minden nap szinte ugyan az kevés a válogatási lehetőség.
Kiváló 2019. október 20.barátokkal járt itt
először jártam Sárváron férjemmel és egy baráti párral, a szállodát internetről ismertük. mindennel elégedettek voltunk,egyedül az étterem tisztaságával voltak gondok, nekem meglepő volt hogy ragadt az asztal a vacsora ideje alatt, a személyzetnek nem volt ideje letakaritani két vendég között . Egyébbként más rendben volt! ! !
Gyenge 2019. július 31.a párjával járt itt
A pozitívumokkal kezdem: Kedves személyzet, de fáradt, szétszakadnak és biza van egy két dolog amire nincs idejük. A "belváros" közelsége, kb 1,2 Km, lehet dohányozni az erkélyen. Akkor a negatívumok: A parkolásért közel 10. 000 Ft fizettem (4 éjszakára) persze ez más hoteleknél is így van ami nevetséges még lehúzzuk a vendéget, de itt ahol a városban mindenól igen mindenhól INGYENES A PARKOLÁS, na ITT NEM!
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - BelsőPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - SzobákPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - SzobákPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - EgyébPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - SzobákPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - VendéglátásPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - SzobákPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Külső kép
Kiváló 2019. július 17.a párjával járt itt
Kellemes élményekkel telve érkeztünk haza.
Szálloda elhelyezkedése, hogy közvetlenül át lehet menni a sárvári fürdőbe nagy előnyt jelent.
Ételek minden esetben finomak, választékosak, mindenki talál magának megfelelőt.
Magasabb árat jelentett, de pozitív lépés az all inclusive ellátás, ami teljes szolgáltatást nyújt az étel és ital választék terén a nap minden szakában.
Valószínűleg még máskor is visszatérünk erre a szálláshelyre.
Kiváló 2019. március 25.a párjával járt itt
Tetszik, hogy össze van kötve a fürdővel. A személyzet figyelmes. Nekem a kikapcsolódásra és feltöltődésre a legalkalmasabb hely.
Kiváló 2019. február 17.a párjával járt itt
Az étkeztetés választékos,finom,különleges volt.A személyzet egyszerűen csodálatos.Nagyon udvariasak,kézségesek,kedvesek voltak.Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve.
Kiváló 2019. január 2.a párjával járt itt
Tiszta,tágas,kényelmes szoba.A személyzet kedves,barátságos,figyelmes.Lesték minden kívánságunkat.Az étkek nagyon finomak ,változatosak voltak.Szeretettel ajánlom mindenkinek!
2018. december 19.a párjával járt itt
A hotel szép helyen, modern kivitelezéssel készült. Remek, hogy közvetlen folyosó létesült a fürdőhöz. A szoba tágas volt és jól elrendezett. Viszont a fürdő sarkai, élei nagyon penészesek voltak, a falak kopottak és foltosak, a szőnyeg szintén foltos, az erkélyajtó kis híján kiesett, amikor nyitottuk. Ezek nagyban rontották az összképet.
2018. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
2 kisgyerekkel néhány nap eltöltésére ideális. A gyerekek szerették a játszószobát, a fedett és szabadtéri medencéket és mindig volt kedvükre való étel. A játszószobában is szerettek játszani. Sajnos volt olyan, pénzzel működő játék, ami elnyelte az érméket, de nem indult.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár a térképen
9600 SárvárVadkert u 4
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: 2700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 5100 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 7800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 50 kg-ig: 7800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár