Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár ★★★★

3,7
a 85 sárvári szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa SárvárPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár bemutatkozása

A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel rendelkezik; a sárvári gyógyfürdővel közvetlen összeköttetésben álló szálloda vendégeit barátságos légkörrel várja, szolgáltatásait az egyszerűség és a korszerűség jellemzi, a vendégek igényeihez alakított ajánlatokkal.

A Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa legnépszerűbb csomagjai

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Napi ár all inclusive ellátással (1 éjszakától)
Napi ár all inclusive ellátással (1 éjszakától)
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár vélemények

Átlagos 2014. április 22.gyerekekkel járt itt
A szálloda színvonala 4 csillagosnak nem felel meg, bőven ráférne egy teljes felújítás (a falakról hullik a vakolat, koszosak, az ajtók kopottak, a fürdőszoba fala penészes volt). A szobában minimális mennyiségű tv-csatornát lehet befogni, a tv-készülék sem működött túl jól.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 3.családjával járt itt
Gyönyörű szálloda, egy gyönyörű városban. A szálloda és a környéke is pazar. Letisztult dizájn, udvarias vendéglátás. A szolgálatatások széles körűek. A svédasztalos vacsora bőséges választékú, mindenki megtalálhatja a számára megfelelő ételt. A hotel legnagyobb erénye, hogy a fürdővel közvetlen kapcsolatban van.
Szörnyű 2014. február 23.gyerekekkel járt itt
Visszajáró vendégekként 3 szobát foglatunk a családnak. Elsőnek érkeztem nejemmel, a parkolóház bejárati recepció kaputelefon gombját aktvátam mint eddig bármikor ha ide érkeztem. Első meglepi! nem ám úgy van ez kérem! Tolassak ki a sorból és a szálloda előtti parkolók valamelyikére álljak! Már gyanus volt, hogy visszazavartak, mi történt itt?
Kiváló 2014. február 20.a párjával járt itt
Férjemmel töltöttünk el egy téli hétvégét, amiről elmondhatom, hogy igen jó volt. A szálloda rendben van teljesen: kellemes, kényelmes,tiszta, a dolgozók kedvesek; reggeli bőséges és választékos. Nagy előny, hogy átjárható egy szál fürdőköpenyben a fürdőbe - ahányszor és annyi időre amennyi jól esik - .
Kiváló 2014. február 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes pár napot töltöttünk itt, a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Nagyon tetszett a külön családi élmény fürdő. A gyerekmegőrző rész is szuper volt, így a férjemmel volt időnk elmenni szaunázni. Az ételek finomak és változatosak.A szálloda tiszta és kényelmes.Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2014. február 18.a párjával járt itt
Nagyon jó volt a gondtalan pihenés ebben a remek szállodában. A személyzet kedves segítőkész. Ételek ízletesek,finomak minden igényt kielégítőek. A szállodát mindenkinek csak ajánlani tudom,nem fog csalódni. Megelégedettségünk bizonyítéka,hogy mér erre az évre is foglaltunk szobát. Bízunk benne hogy idén is hasonló kellemes napokat töltünk a hotelben.
Kiváló 2014. január 30.a párjával járt itt
Sziasztok! Első látásra megtetszett a hely szelleme! Kellemes és sokoldalú a szolgáltatás és teljes a kényelem a lazulni és feltöltődni vágyóknak! A szobák tágasak és jól felszereltek, tiszták. A személyzet nagyon kedves és szolgálatkész. Az étkezés kulturált és nagyon változatos, bőséges! 3 kg-ot híztam ittlétem alatt!
Átlagos 2014. január 21.gyerekekkel járt itt
Mivel nem eloszor jártunk már itt, tulajdonképen nagyon keveset változott a szálloda, nagyon ráfér már a felújitás, de azért tiszta, habár kicsit kifakult. . . Az ételek sajnos nem érik el a négycsillagos viszonyt, pedig aszthiszem egy kis kreatív hozzáálással sokkal jobb és szemetvonóbbak, finomabak is lehetnének. . .
Kiváló 2014. január 18.a párjával járt itt
2014. január 2. és 5. jártunk itt a férjemmel és nagyon tetszett a hotel. Szobán kényelmes és tiszta volt,tetszett a berendezése is. Nagyon jó és praktikus dolog, hogy a szálloda össze van kötve a fürdővel. Reggeliknél és a vacsoráknál nagyon bőséges volt a kínálat, tényleg mindenki találhatott magának megfelelő ételt.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Külső képPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Külső képPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - BelsőPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - BelsőPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Szórakozás/Sport
Kiváló 2014. január 3.a párjával járt itt
Kényelmes,nyugodt pihenés. A szálloda össze van kötve a fūrdővel és gyakorlatilag korlátlanul látogatható reggel 8-tól este 10-ig. A reggeli ételválaszték bőséges, a személyzet szolgálatkész és kedves. Kūlön kiemelném a reggeli étkezéseknél az étterem vezető hölgy szakmai profizmusát és kedvességét.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár a térképen
9600 SárvárVadkert u 4
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: 2700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 5100 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 7800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 50 kg-ig: 7800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár