Korona Szálló Sárvár

Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Korona Szálló Sárvár vélemények

Szörnyű 2019. május 8.a párjával járt itt
Egy hete száltunk meg 3 napra. Kivülröl nem ismertük meg nem szállodának tünk csak egy tábla mutatta. Nagyon romos jön le a vakolat. A felsö szinten kaptunk szobát ahol az ablakon sötétitö sem volt . Melegviz nem volt hidegvizbe kellett tusolni az emeleten sehol nem volt melegviz csak a földszinti szobákba!
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 112 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1043 feltöltött kép
Kiváló 2019. március 22.a párjával járt itt
Régen jártunk Sárváron, ezért örömmel vettük igénybe a nagyon kedvezményes szállás ajánlatot. Kivülről még nem teljesen felújított 700 éves épület. Belépve az óriási szobába kellemes meglepetés volt a vadonatúj bútorok és kényelmes ágyak látványa. A kert és a kinti pihenőhely is nagyon szép.
Korona Szálló Sárvár - VendéglátásKorona Szálló Sárvár - KörnyékKorona Szálló Sárvár - KörnyékKorona Szálló Sárvár - BelsőKorona Szálló Sárvár - BelsőKorona Szálló Sárvár - SzobákKorona Szálló Sárvár - KörnyékKorona Szálló Sárvár - BelsőKorona Szálló Sárvár - VendéglátásKorona Szálló Sárvár - Szobák
Szörnyű 2019. január 12.családjával járt itt
A magyar szállodaipar szégyene. . . December 28-ra foglaltam szobát. A rendelés felvételekor még csak az elvi lehetősége sem merült fel, hogy egy felújítás alatt álló szoba lesz. Ismétlem DECEMBER 28-án képes volt a tulaj, Radics úr egy fűtés nélküli szobát adni. Kettő darab hősugárzóval, melyből egy eleve nem működött, a másik meg állandóan lecsapta a biztosítékot.
Szörnyű 2018. december 4.a párjával járt itt
Kérésünkre kaptunk egy földszinti szobát,amely első látásra megfelelt de még kisebb munkálatok folytak benne. Rövid kicsomagolás után irány a fürdő. Késő este visszatértünk a szállásra,a vacsora oly ízléses volt hogy lemondtunk róla(valamelyek szomszédos vendéglőből egy merőkanál rizs,egy szelet rántott hús).
2018. november 7.barátokkal járt itt
A szálló kb. 2 hónapja nyitotta meg kapuit. Tiszta, kényelmes, a személyzet kedves, szolgálatkész. Sajnos, még az éttermi rész nincs készen, úgy hozzák az ételeket egy partner étteremből. Remélem, mikorra elkészül az étterem is, az is teljesen jó lesz. A szálloda fekvése kiváló, közvetlenül a Nádasdy vár mellett van.