Hotel Hunor étterme Sátoraljaújhely

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Hotel Hunor étterme Sátoraljaújhely vélemények

2019. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Mivel a hotelben szálltunk meg félpanziós ellátással, így 6 napi reggeli és vacsora alapján tudok véleményt mondani. Az étterem tágas, terasza is van, és nagyobb asztalokkal is rendelkeznek, így a mi 5 fős családunk is kényelmesen elfért. Amennyiben szükséges, van egy különtermük is, szintén a földszinten a bowling pálya mellett.
Hotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - BelsőHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - BelsőHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - BelsőHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Belső
Gyenge 2017. június 4.családjával járt itt
Itt lehet főtt halat enni, igaz mi roston rendeltük, de az íze mint ha csak megfőzték volna! Sajnos a halászlé is a még ehető kategóriába tartozott! Az egyéb ételek amit a családdal fogyasztottunk azok átlagosak voltak! Sajnos a kiszolgálás is elég gyengécske a hölgy kihozott langyos ásványvizet, mikor közöltem vele, hogy ihatatlan csak zavart mosoly volt és én adtam az ötletet, hogy legalább jeget hozzon már!
Hotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - BelsőHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - BelsőHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - BelsőHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - BelsőHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Külső képHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Külső képHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - BelsőHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - BelsőHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Étel/italHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - BelsőHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - MosdóHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - BelsőHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Külső képHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - BelsőHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - BelsőHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - MosdóHotel Hunor étterme Sátoraljaújhely - Belső
Kiváló 2016. október 15., csoporttal járt itt
Őszintén bevallom, hogy csak azért mentünk be, mert két szezon közti holt időszakban már semmi más nem volt nyitva a környéken és a csapat nagyon éhes volt, de nem bántuk meg. Az ételek árát megkérik, de azok nagyon ízletesek és bőségesek. A kiszolgálás is dicséretes, a hölgyek jól megbirkóztak a hirtelen beérkezett sok emberrel.
2014. augusztus 20.a párjával járt itt
Hétvégén jártunk ott férjemmel és barátainkkal. Árban szerintem átlagos, viszont ezért az árért elég kis adagot adtak. SZÉP kártya elfogadóhely, ami viszont vonzó volt számunkra. A pincér hölgy kicsit kezdő volt aki kiszolgált minket. Az ételek finomak voltak, sőt még koktélok közül is választhattam.
Gyenge 2013. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Az adagok kicsik és drágák. A minőségét jól jellemzi, hogy a sajttal és kolbásszal töltött "cordon" agyonhasznált olajban és túl lett sütve. Szörnyen keserű volt a panírja! A hozzá választott kétféle köretből a rizs kemény volt, a sült burgonya pedig száraz!
Így mindent ott hagytam és éhesen távoztam!