Seregélyes

Seregélyes

Seregélyes bemutatása

Seregélyes Nagyközség Fejér megyében, az Abai kistérségben, Székesfehérvár és a Velencei-tó között található.
Seregélyes híres kastélyáról, mely a szomszédos Zichyújfalut is egykor birtokló Zichy család tulajdonában volt. A kastély utolsó lakói, gróf Hadik Béla és felesége.

Evés, ivás Seregélyesen (1)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan étterem, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki az étteremajánló űrlapunkat!

Seregélyes és környéke legfrissebb értékelései

2024.03.28gyerekekkel
Teljesen felülmúlt mindent.Finom kaja.fiatalos hangulat.Kedves személyzet és jó fej a porta..Hmm értékes a mai világban..
2024.03.27barátokkal
Az itt jártam.hu cikkének ajánlása alapján látogattam el a Bambuszliget Japán Étterembe a barátnőmmel.A többi sushizó helyen már jártunk,ezert is szerettük volna kipróbálni a Belgrád rakparton található éttermet.Nagyon köszönjük az ajánlást,mert életünk legfinomabb sushiját ettük itt. A rizs...
2024.03.27egyedül
Hát, úgy látszik a magyar szíveket, a sztyeppék és puszták népét nem sikerült megszólítanom az előző ajánlásommal. Így aztán elmentem ma én magam, hogy megnézzem, mi változott? Nos, már nem volt annyira üres. A vendégek fele mongol volt, a másik fele nem, a szomszéd asztalnál három generáció nő...

Seregélyesi szállások (1)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan szállás, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki a szállásajánló űrlapunkat!

Seregélyes és környéke kedvelt szállásai

Vital Hotel Nautis Gárdony - Tóparti hétköznapok
03.22-12.20.
Szépia Hotel Zsámbék
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Seregélyes és környékén

Erzsébet Nagy Szálloda PaksErzsébet Nagy Szálloda, PaksCsomagok már 21.475 Ft/fő/éj ártól
33 értékelés
Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis, GárdonyCsomagok már 29.900 Ft/fő/éj ártól
109 értékelés
Szárcsa Hotel SzékesfehérvárSzárcsa Hotel, SzékesfehérvárCsomagok már 11.558 Ft/fő/éj ártól
133 értékelés
Hotel Yacht Wellness & Business SiófokHotel Yacht Wellness & Business, SiófokCsomagok már 19.010 Ft/fő/éj ártól
73 értékelés