4,7

Ambient Hotel Sikonda

Két Sirály Étterem Siklós vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. augusztus 25.a párjával járt itt
2019 augustusában voltunk Siklóson. Késői ebédre tértünk az étterembe. Kiszolgálással elégedettek voltunk, a választék is jó volt. Az elkészített ételek is finomak voltak a rizsen kívül. Picit többet vártunk a megrendelt ételekre, de így volt időnk többet beszélgetni a párommal.
Kiváló 2019. április 21.egyedül járt itt
Húsvét előtti nap reggelén döntöttem el, hogy a Dél-Alföldről irány a villányi borvidék, egy kellemes 2 napos kikapcsolódásra. Igazság szerint Villányt néztem ki magamnak, hogy sofőrként ne legyen gondom az "Ön dönt: iszik vagy vezet! " szlogennel. Persze hamar rájöttem hogy ez túl naív ötlet volt, a borfaluban egyetlen szálláshely nem volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 16.a párjával járt itt
Pécsi üdülésünk alkalmával látogattunk el Siklósra. Egy kicsit felkészületlenek voltunk, így nem is néztem meg az étkezési lehetőségeket. A városban leparkoltunk, és gyalog indultunk éttermet keresni. Az első szembejövő étkező egy pizzéria volt, ezért tovább kerestünk. Betévedtünk a Mária utcába ahol ezt a pompás helyet találtuk.
Kiváló 2016. július 30.családjával járt itt
Baranyai kirándulás alkalmával látogattunk el Siklósra. A várlátogatás után jött a belvárosi séta. Mire a Mária utcához érkeztünk éppen aktuális volt az ebéd. Az árnyékos kert helyiségben foglaltunk helyet. Kisvártatva meg is jelent a kedves fiatal felszolgáló hölgy. Míg az ételt kiválasztottuk hozta a hideg italokat.
Két Sirály Étterem Siklós - Étel/italKét Sirály Étterem Siklós - Étel/italKét Sirály Étterem Siklós - Étel/italKét Sirály Étterem Siklós - Külső kép
Kiváló 2015. július 22.a párjával járt itt
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk. A legoptimálisabb megoldás az őszi harkányi fürdőkúra alatti étkezésre. Harkánytól kb. 10 kilométerre - tíz perc autózásra - Siklós központjában található. A parkolás egy picit trükkös. Bőséges és ízletes napi menüt tartó hely, ahol a pincérnő a harmadik alkalom után már ismerősként üdvözöl. Gond nélkül csomagolják az el nem fogyasztott ételeket.