Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda ★★★★

4,7
a 2 sikondai szállás közül
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda SikondaAmbient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda bemutatkozása

A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és szálló 38 otthonos szobával, lélegzetelállító környezettel, saját forrásból táplálkozó termálvizű szabadtéri élményfürdővel és napozókerttel várja vendégeit.

Az Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda legnépszerűbb csomagjai

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval (min. 2 éj)
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 4 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
Greenfield Hotel Bük, Bükfürdő

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda vélemények

Kiváló 2017. augusztus 17.a párjával járt itt
5napot töltöttünk el párommal, pihenésre, wellnesre vágyóknak tökéletes hely! Mellette pedig akad kirándulásra túrázásra is alkalmas hely. A szálloda csodaszép, a szobák tiszták, tágasak, modernek! Az étel kínálat hatalmas, minden megtalálható ami szem szájnak ingere. A személyzet kedves, udvarias és segítőkész!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 6.a párjával járt itt
Sikondán az Ambient hotelben töltöttünk egy hétvégét a párommal,ami igazán pihentető volt. A pihenésen kívül ugyanis ott aztán tényleg semmit nem lehet csinálni. Egy eldugott erdőben(egyébként szép hely,csak nekünk nem újdonság,mert ilyen helyen lakunk)van Sikonda,ami a hotelből és még pár házból áll,valamint néhány horgásztóból,ahová a nagy meleg miatt nem mentünk.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - SzobákAmbient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Szobák
Kiváló 2017. július 15.barátokkal járt itt
Barátainkkal és gyermekeinkkel töltöttünk 4 napot az Ambient Hotelben. Mesés környezet, fantasztikusan tiszta levegő, igényes szálloda! Igazi pihentető négy nap volt! Az étterem kifogástalan, a szobák gyönyörűek és tiszták, a medencék hőfoka tökéletes. Elismerésünk és köszönetünk a szálloda minden munkatársának!

Köszönjük szépen!
Kiváló 2017. június 17.a párjával járt itt
Szeretném kiemelni a személyzet fegyelmezett munkáját, kedvességüket,mint a recepción,mint az éttermi dolgozók és nem utolsó sorban a szobaasszonyokét. Nagyon tetszett a felszolgálók összehangolt csapata. Az étkezésben a választék tökéletes volt. Amit javasoltam, hogy fagylaltos pultot a nyári hónapokban érdemes lenne üzemeltetni.
Kiváló 2017. június 13.a párjával járt itt
Három varázslatos napot töltöttünk itt párommal, kiszakadva a hétköznapok monotitásából. Nyugodt, meghitt környezet, kedves, barátságos személyzet.
Kiváló 2017. június 12.a párjával járt itt
Szuper hely, pazar környezet, isteni wellness szolgáltatások, kedves személyzet
2017. május 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép, nyugodt, kikapcsolódást nyújtó szállás kiváló konyhával, két kisebb, és két nagyobb hibával. Kisebb:
- a szálláson nagyon meleg van, légkondi nem volt túl hatékony a hőforrással szemben, vagy még fűtésre volt állítva. - A fürdőszoba ajtókeretének egy nagyobb részén lemállott a borítás, ott éktelenkedett, mint a régi "szépidőkben" a lepukkant szállások idején.
Kiváló 2017. május 6.egyedül járt itt
Maga a szálloda egy festői környezetben található , csendes , nyugodt ideális egy teljes relaxációs hétvégére , a recepciósok , pincérek , wellnessen dolgozó hölgyek , szobalányok mindenki tisztelettudó és odaadással csinálja a munkáját ...
Az ételek finomak és a választék is széles ..
Kiváló 2017. május 3.a párjával járt itt
Gyakran túrázunk a kutyánkkal erdei környezetben, imádjuk a wellnest, és a jó ételeket. A sikondai Ambient Hotel elhelyezkedésével, szolgáltatásaival mindenre alkalmasnak bizonyult. Nagyon jól éreztük magunkat, wellness rajongók, és felelős kutyások részére egyaránt csak ajánlani tudom a hotelt.

Mi magunk is tervezzük a vissztérést.
Kiváló 2017. május 2.a párjával járt itt
Rendkívül elégedettek voltunk mindennel. A személyzet átlagon felül kedves és segítőkész, a wellness csodás, a vizek hőmérséklete nagyon el van találva. Az ételválaszték nem túlzó, viszont nagyon ízletesek a fogások. A szoba kényelmes, tágas. Nagyon jó volt a szombat esti zene is, és a közösségi térben lévő csocsó, pingpong lehetőség is.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda a térképen
7300 SikondaFürdő u. 5.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 40 kg-ig: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 15 kg-ig: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár