Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda ★★★★

4,8
a 2 sikondai szállás közül
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda SikondaAmbient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda bemutatkozása

A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és szálló 38 otthonos szobával, lélegzetelállító környezettel, saját forrásból táplálkozó termálvizű szabadtéri élményfürdővel és napozókerttel várja vendégeit.

Az Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda legnépszerűbb csomagjai

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval (min. 2 éj)
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (min. 4 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
Greenfield Hotel Bük, Bükfürdő

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda vélemények

Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Pár napot töltöttünk ott a párommal,a kiszolgálás tökéletes,a táj szépsége,nyugodtsága szintén lenyűgöző! És még feltöltődni is sikerült! ! :) Én nyugodt szívvel ajánlom bárkinek,és szerintem az árak is a "földön járnak"! Minket kimondottan a Wellnes része vonzott,természetesen az sem okozott csalódást. Tervezem,hogy a közeljövőben újból ellátogatunk oda! !
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
2013. Májusában interneten látatlanban foglaltunk négy fő részére két éjszakás ellátást, nem csalódtunk semmiben. A szállás jól felszerelt volt gyönyörű kilátással a fürdőrészre. A korlátlan étkezés pedig minden igényünket kielégített. Szép idő volt, tiszta medencékben fürödhettünk naphosszat.
Kiváló 2013. július 26.gyerekekkel járt itt
Az egyik legjobb wellness! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Mindjárt a recepciós hölgy fogadtatása lenyűgöző volt. Nagyon illedelmesen és értelmesen elmagyarázott mindent. A környezet gyönyörű a medencék és a szaunák nagyon jók a konyha kitűnő. A kicsinek nem ízlett az ebédhez felszolgált köret, amit a pincér rögtön észre is vett és azonnal segített a problémán, amit ezúton is köszönünk!
Kiváló 2013. május 21.a párjával járt itt
Kellemes,barátságos környezet,kifogástalan kiszolgálással és kényelemmel,bátran ajánlom mindenkinek! ! ! Kifogástalan ételek,gyönyörű tiszta környezetben,barátságos kiszolgálók segítségével! Tiszta,kényelmes szobák,kényeztető wellness részleggel,gyermekparadicsommal,szauna,gőzkabin,fittnessz részleg. . . egyszóval minden egy helyen a tökéletes pihenéshez! ! !
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
mindenkinek ajánlani tudom, igazán lehet pihenni. Az aromaterápiás kabin kimondottan tetszett. A fürdő vize valóban gyógyhatású,sajnos a szabadtéri részt sajnos nem tudtuk használni a korai időjárás miatt de nagyon szép. A személyzet szereti a munkáját, a konyha remek és a kiszolgálás is.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
A személyzet udvarias,rugalmas. A parkolás jól megoldott. A szoba nagy, kényelmes, modern ,szép és izléses, tiszta volt. Az ételek mind választékban mind minőségben kiválóak voltak. A wellness-részleg és szaunavilág tökéletes volt. JÓ programm volt az éjszakai zenés fürdés. Ár-érték arány megfelelő.
Kiváló 2013. február 11.a párjával járt itt
Csendes, nyugalmas környezet, előzékeny udvarias kiszolgáláa, nagyszerü konyha választékos ételek. Kár hogy a sókamra ezalatt az idő alatt nem üzemelt.Jó lenne szélesebb TV csatorna választék és bizony a készülék is kissé avult. Tágas beltéri üllőfürdő.
Kiváló 2013. január 21.egyedül járt itt
Mindennel elégedettek voltunk. A szobából a hajszárítót hiányoltuk.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda a térképen
7300 SikondaFürdő u. 5.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 40 kg-ig: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 15 kg-ig: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád