Siófok Szabadstrand - Ezüstpart Siófok

Siófok Szabadstrand - Ezüstpart Siófok
Siófok Szabadstrand - Ezüstpart SiófokSiófok Szabadstrand - Ezüstpart Siófok
Siófok Szabadstrand - Ezüstpart SiófokSiófok Szabadstrand - Ezüstpart Siófok

Siófok Szabadstrand - Ezüstpart Siófok bemutatkozása

Siófok partvonala két szakaszra osztható, a Sió csatornától nyugatra fekvő szakasz az Ezüstpart. Ingyenesen látogatható, 2020-ban felújították. Mosdó, öltözési lehetőség és vendéglátóhelyek is várják a fürdőzőket.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Siófok Szabadstrand - Ezüstpart Siófok vélemények

Kihagyhatatlan 2020. szeptember 19.barátokkal járt itt
Minden nyáron szeretünk lemenni a Balatonhoz, főleg ide az Ezüstpartra. Már kiismertük, ezért is szeretjük. Könnyen találunk parkolót a közelben, biztonságban. Igaz, sokan gondolkoznak még így, hogy itt töltsék el a szabadidejüket, de minket ez általában nem szokott zavarni.
Siófok Szabadstrand - Ezüstpart Siófok - Siófok Szabadstrand - Ezüstpart Siófok - Siófok Szabadstrand - Ezüstpart Siófok - Siófok Szabadstrand - Ezüstpart Siófok - Siófok Szabadstrand - Ezüstpart Siófok - Siófok Szabadstrand - Ezüstpart Siófok -
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. szeptember 4.barátokkal járt itt
Siófokot nem szeretem, mivel elég zsúfolt szokott lenni.
Ez az Ezüstparti részen idén is érezhető volt.
Rengetegen voltak. Mi nem tudtuk előre ugyanis, hogy ingyenes egész idei évben a strand !
Többféle hagyományos strandi étel található meg, persze elég drágán.
De maga a part tiszta volt, a vízi bejáratok és eszközök is; sőt, még a mosdó is ! ! !
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 3 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.