Kiváló 2019. szeptemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. szeptember 22.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Szuper ételek, korrekt árak, vendégbarát kiszolgálás. Ezek jellemzik a leghűebben az éttermet. Visszajáró vendégek vagyunk, többféle ételt megkóstoltunk, illetve más éttermet is kipróbáltunk. Mindegyiket felülmúlta!!!!
Őszintén szólva,ilyen pizzát még nem láttam,nem ettem. A tésztaalapnak nem sok köze volt a pizzához,rajta nyers sonka,nyers paradicsom,kemény parmezánforgács. Nem nagyon tudom,elfelejtették-e visszatenni a kemencéme,vagy itt ez a "pizzakoncepció". Kedvem lett volna visszavinni,de mivel összesen...
Több alkalommal fordultunk már meg ebben a vendéglőben. Általában probléma volt a kiszolgálásnál. Higiéniai szempontból és emberségből is jellemtelen volt az ominózus nap....
Rendeltem pizzát. Piedone. Volt rajta pepperoni. 5 egész szál. Jobb helyen ezt legalább felkarikázva szórják rá. A feltét is kb a pizza közepén volt. (Moderálva a szerkesztő által.)