Beló Büfé & Restaurant Siófok

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Beló Büfé & Restaurant Siófok vélemények

2020. november 5.gyerekekkel járt itt
2 nap ebédeltünk itt a nyáron. Egyszer lángost ettünk, amire 50 percet vártunk úgy, hogy nem is voltak sokan. Másszor hekket, az gyorsabban megvolt. A lángos finom volt, kellően vastag, nem ropog. A hekk is megfelelő volt, nem zsíros, bár elég sótlan.
Ha valaki helyben fogyasztott, szépen szervírozták, mi elvittük a strandra, ahol a törölközőink voltak.
Kiváló 2017. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
7 éjszakát töltöttük Siófokon, minden nap itt ebédeltünk és este ide jöttünk palacsintázni. De kóstoltunk hekket, gyrost, lángost, minden nagyszerű volt. Kiszolgálás gördülékenyen, várakozási idő a tömeg ellenére is vállalható. Van rengeteg asztal, kiülő. Levesek, sültek, remek hekk, minden szükséges megtalálható az étlapon. Biztos, hogy visszatérünk még, ha arra járunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Ez az igazi hekkes! Az büfénél kígyózó sorok állnak de két kassza megy általában. Sorszám alapján hívják az embert. Mi nagyon finomat ettünk ott, egy igazi sült hekket. Kiválóan volt fűszerezve, csak egy probléma volt, mégpedig kevés volt a köret. A büfé környékén tele van asztalokkal, főként fedett.