2,8

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Colorado Steak House Siófok vélemények

Kiváló 2019. augusztus 28.egyedül járt itt
Többször is voltam ott ezen a nyáron steaket enni. A Colorado ragu leves igazán tartalmas és teljes kiőrlésű cipóban tálalják. Az argentin steak nagyon finom, bár a hozzá adott chilisbabos köret egészen kommersznek tűnt. A préri steak viszont nagyon ütős a lecsóstejfölös krumplival, jó szaftos.
2019. július 2.a párjával járt itt
Meglepődve olvasom itt a sok negatív tapasztalatot a hellyel kapcsolatban, igaz ugyan, azok korábbi évekből valók főleg. A Petőfi sétányon sétálgatva kerestünk egy megfelelő helyet, hogy ebédeljünk. Megakadt a szemünk az étterem kiállított menü oszlopán, majd meg is lettünk szólítva az egyik felszolgáló által, aki gyorsan hozott is nekünk étlapot, hogy eldöntsük maradunk-e.
Colorado Steak House Siófok - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. február 18.a párjával járt itt
Sajnos én is hasonló véleménnyel vagyok a helyről mint az előttem hozzászólók. Rettenetesen drága (bár mivel Siófokról beszélünk, nyáron voltunk, a sétányon van, nem is csoda) volt a főételek nagy része, így a hamburgerek mellett döntöttünk. Amik adagra még nem is voltak kicsik. De a kiszolgálás(?
Gyenge 2015. augusztus 6.családjával járt itt
Színvonalasnak tűnő, drága étterem. Ezzel nincs is baj ha az ember nem ragacsos étlapokat kap, és a kiszolgáló személyzet is legalább megpróbálna úgy tenni mintha érdekelné hogy van vendég, kvázi van munkája. De miért is érdekelné, hiszen a 10%így is hozzá csapják a számlához.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. július 25.családjával járt itt
Colorado Steak House? Mai írogatásom közepette ezt hagytam utoljára. A hely igényesen berendezett. A kinti lapozható tábla lapjai után kezet kellett volna mosnom, olyan koszosak voltak. Az étlap sem volt egy higiénikus. Net cím nem működik. Egy Colorado étterem állítólag elköltözött Siófokról, de mégis van egy a Petőfi sétányon, ami szinte utánajárhatatlan a neten.
Colorado Steak House Siófok - Étel/ital