Dinasztia Cukrászda Siófok

Dinasztia Cukrászda Siófok
Dinasztia Cukrászda SiófokDinasztia Cukrászda Siófok
Dinasztia Cukrászda SiófokDinasztia Cukrászda Siófok

Dinasztia Cukrászda Siófok bemutatkozása

Siófok központi részén 2015-ben nyitotta meg kapuit a Dinasztia Cukrászda. A név a 3 generációra visszanyúló cukrász-vendéglátós családi vállalkozásra utal. Süteményeik és fagylaltjaik helyben készülnek, és a Dia-Wellness alapú cukormentes túrótortától kezdve a klasszikus somlói galuskáig válogathatnak a vendégeik a kínálatból.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Villa 55 & Pool Siófok
60.000 Ft / 6 fő / éjtől ellátás nélkül
Világos Hotel Balatonvilágos - Újra vár a Balatoni nyár
Világos Hotel Balatonvilágos
67.320 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
147.263 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval

Dinasztia Cukrászda Siófok vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3377 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 97144 feltöltött kép
Kiváló 2024. március 14.gyerekekkel járt itt
Előzetesen kinéztem ezt a cukrászdát, hogy utolsó nap, amikor már úgyis megyünk haza, a vonat indulása előtt majd itt töltjük el az időt sütivel, fagyival, kávéval a napsütéses teraszon. Az első három tétel be is jött, de az addigi napsütés sajnos aznap esőre váltott, mire indulnunk kellett.
Dinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - BelsőDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - BelsőDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - Külső képDinasztia Cukrászda Siófok - EgyébDinasztia Cukrászda Siófok - BelsőDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - MosdóDinasztia Cukrászda Siófok - MosdóDinasztia Cukrászda Siófok - Étlap/itallapDinasztia Cukrászda Siófok - Étlap/itallapDinasztia Cukrászda Siófok - Étlap/itallapDinasztia Cukrászda Siófok - Étlap/itallapDinasztia Cukrászda Siófok - EgyébDinasztia Cukrászda Siófok - Külső képDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - EgyébDinasztia Cukrászda Siófok - Étel/italDinasztia Cukrászda Siófok - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. október 4.gyerekekkel járt itt
Siófoki családi nyaralásunk alkalmából egy városnézö séta közben az árnyas padon ülő urak adták a tippet, hogy "csakis itt vegyünk fagyit, mert garantáltan nagyon-nagyon finom a kínálat". Igazán csodás ízvilág, készséges kiszolgálás. Legközelebb e szép helyen ismét fogyasztunk valamit, igérem ;)
Dinasztia Cukrászda Siófok - Egyéb