Yacht Club Hotel étterme Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Yacht Club Hotel étterme Siófok vélemények

2016. október 16., kollégákkal járt itt
Az első látogatásom ebben a szállodában 3 évvel ezelőtt nem volt maradéktalanul pozitív, mivel egy nagyon ócska szobát kaptam, viszont az étkezés akkor sem volt rossz. Most a szállásunk a közeli Azúr Hotelben volt, de átjöttünk a Yacht Hotelbe egy étkezés erejéig, az éttermük BlueDot Bistro néven fut.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. július 25.családjával járt itt
Évente visszatérünk ebbe az étterembe nyáron. Nagyon hangulatos, nyugis, kellemes, csendes, minőségi légkör. Rálátás a vitorlás kikötőre az étteremből, és a kert helységből. Az épület, és a környezet egy része, a 'kert' nem túl szép, de kárpótol az étterem rész és a vitorlás kikötő látványa, a Balaton és a hajókikötő mozgalmassága, a fürdőház.
Yacht Club Hotel étterme Siófok - Külső kép
Kiváló 2013. július 22.a párjával járt itt
5napig élvezhettük a reggeliket és vacsorákat. . . . imádtuk:)) nagyon finomak voltak. . . . lett is mit itthon ledolgoznunk! ! ! Igyekeztek mindig változatosak lenni,ám a végére már nagyon untuk a dinnye látványát is. Minden este dinnye volt tálalva. . . ezt módosíthatták volna valami más finomsággal is. Ezt leszámítva a húsételek pl.
Yacht Club Hotel étterme Siófok - Étel/italYacht Club Hotel étterme Siófok - Külső kép