4,5
városi Kilátó közül
Kategória
Kilátó

Siófoki Víztorony Siófok bemutatkozása

A 45 méter magas épület tetejére 2 panoráma lifttel juthattok fel, hogy saját szemetekkel is megcsodálhassátok a lenyugvó Nap utolsó sugarait - miközben a forgó padlórészen álltok. A víztoronyból ráadásul nem csak Siófok környéket pásztázhatjátok végig, hanem a Samsung által biztosított élményközpontot is letesztelhetitek.
Tovább olvasom >>

48 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Kihagyhatatlan

48 vélemény
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Club Tihany Hotel
Kérd ajánlatunkat!

Siófoki Víztorony Siófok vélemények

Kihagyhatatlan 2021. szeptember 11.a párjával járt itt
Nagyon szuper hely, gyönyörű a kilátás a víztoronyból. Hangulatos és egyedi a környezete.
Maga Siófok is elragadó és csodaszép!
Mindenkinek ajánlom, hogy egyszer látogasson el ide.
Az átlag számításánál figyelembe vettünk 47 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Siófoki Víztorony Siófok a térképen
8600 SiófokFő tér 11.