A Béke Jóságos angyala emlékmű Siófok Siófok

4,7
városi Szobor közül
Szobor
A Béke Jóságos angyala emlékmű Siófok Siófok
A Béke Jóságos angyala emlékmű Siófok SiófokA Béke Jóságos angyala emlékmű Siófok Siófok

A Béke Jóságos angyala emlékmű Siófok Siófok bemutatkozása

A szobrot Tyimofejevics Sztronszkij orosz szobrászművész készítette, mely a talapzattal együtt körülbelül 10 méter magasságú és egy aranyozott angyalt ábrázol galambbal a kezében, ami a béke, a barátság és az egyetértés nemzetközi jelképe. A szobrot a 2012-ben megrendezett Finnugor Népek VI. Világtalálkozójának tiszteletére avatták fel.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

A Béke Jóságos angyala emlékmű Siófok Siófok vélemények

2082
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2238 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42703 feltöltött kép
Érdekes 2022. október 18.egyedül járt itt
Régebben - de hisz ezt mindenki tudja, aki "nem mai gyerek" -, a balatoni mólók végén mindig egy un. "viharkosár" volt, egy oszlopon zsinóron le és fel huzigálható fonott piros gömb, ez jelezte a vízen tartózkodóknak a vihar közeledtét. Meg volt rakétázás is figyelmeztetésül. Ma már villogó fények vannak körbe a parton, meg persze internet is.
A Béke Jóságos angyala emlékmű Siófok Siófok - Külső képA Béke Jóságos angyala emlékmű Siófok Siófok - EgyébA Béke Jóságos angyala emlékmű Siófok Siófok - EgyébA Béke Jóságos angyala emlékmű Siófok Siófok - EgyébA Béke Jóságos angyala emlékmű Siófok Siófok - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 22 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.