Bella Állatpark Siófok

Bella Állatpark Siófok
Bella Állatpark SiófokBella Állatpark Siófok
Bella Állatpark SiófokBella Állatpark Siófok

Bella Állatpark Siófok bemutatkozása

Az Állatpark Siófok központjától mindössze 5 km-re, kellemes környezetben várja látogatóit az év minden napján, így hétvégéken és ünnepnapokon is.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Bella Állatpark Siófok vélemények

Kihagyhatatlan 2021. szeptember 9.családjával járt itt
Bár mi télen jártunk itt, de nagyon hangulatos volt a hely. Sok sok állat van itt, akik mind nagyon szelídek. Hozzá vannak szokva az ember közelségéhez.
Szerintem kisgyermekes családnak is ideális ez a hely a kikapcsolódásra.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2021. szeptember 3.a párjával járt itt
Nagyon szuper hely még felnőtteknek is. Az állatok hozzá vannak szokva az emberek jelenlétéhez. Pár órás időtöltés javasolt. A transzferrel volt némi gondunk és másoknak is, az első járat nem indult, mert elmondás alapján 4-5 fő nem elég a transzferhez még ha ez személyenként ki is van fizetve.
Kihagyhatatlan 2020. augusztus 14.a párjával járt itt
A strandolás utáni kikapcsolódás az állatok között. Már odaúton láttam a reklámot. El is határoztuk, megnézzük. Lehetett foglalni teranszfert. Elektromos kisbusz. Nagyon kedves gépkocsi vezetővel. Az éllatpark nagyon jó, kár lett volna kihagyni. Az állatok szelídek, köztünk járkáltak.
Bella Állatpark Siófok - Bella Állatpark Siófok - Bella Állatpark Siófok - Bella Állatpark Siófok - Bella Állatpark Siófok - Bella Állatpark Siófok - Bella Állatpark Siófok - Bella Állatpark Siófok - Bella Állatpark Siófok - Bella Állatpark Siófok - Bella Állatpark Siófok - Bella Állatpark Siófok - Bella Állatpark Siófok - Bella Állatpark Siófok - Bella Állatpark Siófok - Bella Állatpark Siófok -
Kihagyhatatlan 2018. július 3.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom, aki szereti etetni és simogatni az állatokat. Több kilónyi összedarabolt almával érdemes útnak indulni, hogy egy kicsit csillapítsuk az állatok éhségét! A legtöbbjük annyira szelíd, hogy a kezünkből eszik. Pld. : strucc, púpostevék, őzikék, kenguru, lámák, szamarak, lovak, kecskék, juhok, ormányos medvék, papagájok, tyúkok, malacok.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 4 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Bella Állatpark Siófok a térképen
8600 SiófokVerebesi u. 35.
06 30 939 60 06; 06 30 940 04 84; 06 84 352 698