lano: CE Plaza Hotel - itt is jártunk, de nem biztos, hogy visszajö... - CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok értékelése
23. helyezett a 220 siófoki szállás közül

CE Plaza Hotel - itt is jártunk, de nem biztos, hogy visszajönnénk

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 11. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Két éjszakát töltöttünk a CE Plaza Hotelben egy 5 éves kisfiúval. Összességében nem volt rossz a két nap annak ellenére, hogy előtte sok negatív kritikát olvastunk, amiket aztán meg is találtunk.
Az ételek finomak voltak, a wellnessben a gyermek nagyon jól érezte magát, a szaunák jók voltak, a játszó szoba is jó. A személyzet is kedves volt.
Egyedül talán a szoba, ami nagyon kifogásolható. Parkettás szobát kaptunk, a kétszemélyes ágy végébe volt berakva egy pótágy, amitől aztán mozdulni is alig lehetett a szobában. Szekrény nem volt, a ruháinkat nem tudtuk kipakolni, így a nagy táskákat is még kerülgetni kellett. A fürdőszobában nem volt törülköző szárító, így nagy gondot jelentett, hogy a két nagy törülközőt, a gyermek törülközőjét, a fürdőruhákat, köntösöket hol szárítsuk.
A gyermek részére nem volt bekészítve az ágyra törülköző, sem pohár a fürdőszobában sem. Attól hogy ő gyermek, még egy főt jelent.
A fürdőszobában a ventilátor nagyon hangos és sokáig megy, balesetveszélyes lehet, hogy nem volt előtte védőrács.
Erkélyes szobát kértünk, amit kaptunk, hát az nem erkély, hanem az egész alattunk lévő szint teteje, arra nyílt az erkély ajtó, amit mondjuk nyáron nem mernénk nyitva hagyni, hisz bárki bejöhet a szobába.
Itt is jártunk, de nem biztos hogy visszajönnénk.

Kényelem (szoba): Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni lano felhasználót?    Igen

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok
Somogyi Bacsó út 18.

2019. január 10.
Decemberben jártunk a szállodában 3 baráti házaspár. Nagyon tetszett a szálloda, ahogy beértünk, már nem csak tetszett, hanem izgalmas is volt. Ugyanis egy labirintus, ami nem baj, hisz mi poénra vettük az egészet. Nem mindegy melyik lifttel megyünk, mert máshova visz bennünket mindegyik. Ezért...

2019. január 3.
Programok nagyon jók voltak,szobába kevés a szekrény, nincs törölköző szárító(vizes fürdőruhákat nem tudtuk megszárítani) éterem nagyon szűk ,ételek nem olyan jóízűek ,medence az jó volt

2018. december 30.
Az előző értékelések alapján kicsit fenntartásokkal indultunk, de szerintünk teljesen korekt család barát szálloda. Minden tökéletes volt a wellnes rész a kiszolgálás, a szoba tiszta volt a személyzet minden nap meg kérdezte van-e valamire szükségünk. Mindennel meg voltunk elégedve.

CE Plaza Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Pihentető kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-06-30
 - Balatoni vakáció (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-01 - 2019-08-31
 - Húsvét Gubás Gabival (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, húsvéti meglepetéssel, tematikus programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-19 - 2019-04-22