Mártuci: Érdekes 3 nap a hotlben - CE Plaza Hotel Siófok

23. helyezett a 220 siófoki szállás közül

Érdekes 3 nap a hotlben

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Decemberben jártunk a szállodában 3 baráti házaspár. Nagyon tetszett a szálloda, ahogy beértünk, már nem csak tetszett, hanem izgalmas is volt. Ugyanis egy labirintus, ami nem baj, hisz mi poénra vettük az egészet. Nem mindegy melyik lifttel megyünk, mert máshova visz bennünket mindegyik. Ezért néha mókásan, nem oda értünk, ahova akartunk. De mi ezt is úgy fogtuk fel, mint a pihenés vicces oldala. Azért a recepción egy tájékoztatót osztogathatnának, hogy ne tévedjünk, el a szállodában. Más lift megy a wellness részlegre, és más a szobákhoz, illetve az ebédlőbe. Mindezek ellenére nagyon tetszett a szálloda, kedves személyzet, isteni wellness, és az ételek is finomak voltak. A nagy terasz egy külön élmény, főleg ha baráti házaspárok érkeznek, ugyanis ha jó idő van, lehet kint a teraszon egy összejövetelt is tartani. A szobák tiszták, a wellness rész nagyszerű.
A masszázs is nagyon jól esett, mindenkinek csak ajánlani tudom. Egyetlen egy negatívomot tudok írni. Minden estére zenés estet írtak. De épp amikor mi ott voltunk, egyik nap (szerdán) nincs zene, másnap viszont zártkörű rendezvény volt. Ezt hiányoltam nagyon. De azért jól éreztük magunkat, és biztosan még visszatérünk ebbe a szállodába, ha másért nem is, hogy kiismerjük magunkat a liftek körében :) . Összefoglalva meg voltunk elégedve mindennel.

Étkezés:
Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni Mártuci felhasználót?    Igen

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok
Somogyi Bacsó út 18.

2019. január 17.
Párommal jártunk a siófoki CE Plaza Hotelben, ahol mind maga a szálloda, mind az étterem/ételek, mind pedig a wellness részleg szuper volt, csodás kikapcsolódást jelentett! A wellnessben több féle szauna működött, a jakuzziba is be lehetett jutni, és a medence különböző szolgáltatásai is...

2019. január 17.
Először jártunk ebben a hotelben. A recepción gyors bejelentkezés volt,mert bár nem volt kész a szobánk,de tudtak adni másikat,s mi elfogadtuk. Így hamarabb elfoglalhattuk a szobánkat. Étkezések teljesen rendben voltak. A sütemények isteni finomak! Szerettünk ott lenni! A wellnes részt is...

2019. január 3.
Programok nagyon jók voltak,szobába kevés a szekrény, nincs törölköző szárító(vizes fürdőruhákat nem tudtuk megszárítani) éterem nagyon szűk ,ételek nem olyan jóízűek ,medence az jó volt

CE Plaza Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Pihentető kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-06-30
 - Balatoni vakáció (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-01 - 2019-08-31
 - Húsvét Gubás Gabival (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, húsvéti meglepetéssel, tematikus programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-19 - 2019-04-22