Mancikaneni: Botrány! Ne dőljetek be kamu értékeléseknek! - CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok értékelése
11. helyezett a 222 siófoki szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Botrány! Ne dőljetek be kamu értékeléseknek!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Már az elején is gyanús volt, mert többször felszólítottak, hogy rendezzük le a foglalásunkat, holott már minden 100% -ban ki volt fizetve és átutalási igazolás szállodának elküldve. Aztán kiderült, hogy ez nem egyszerű félreértés, az egész szállodában nagy káosz uralkodott, érezhető volt, hogy a szállodának nincs gazdája. Az agyak nem voltak kényelmesek (matracok ki vannak feküdve és kiállnak a rugók), és nem voltak profi módon beágyazva. Két egyszemélyes ágy volt összetolva és a lepedő keresztbe leterítve (ufójussági szállás fellengje), pár óra után már csupasz matracon feküdtünk, mert nem volt alattunk a lepedő. Hát, az ágy beágyazása is egy szakma!
Az ellátás nagyon gyenge volt, és nem a szerény mennyiséggel volt a gond, hanem minőséggel. Az utazás napján szűkített ebédet csak az kóstolhatta meg, aki elsőnek érkezett és tolakodott a pultnál. Amikor éttermi személyzettől megkérdeztünk, hogy lesz-e még második fogás, azt mondták, hogy már NEM!
CIKI, hogy 4*-os szálloda étterméből a vendék éhesen távozik, holott kifizette a szolgáltatást.
A 4*-ot is erősen megkérdőjelezném!!!

Azért várnám a szálloda vezető visszajelzését.

Ennyire tetszett: Szörnyű

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok
Somogyi Bacsó út 18.

2019. szeptember 9.
Soha az életben nem találkoztam még ilyen koszos szállodával! A lyukas ágyneműn hajszálak voltak, a párna csomókban összeállt.Morzsa volt a kanapén és a szőnyegen. Minden foltos volt!( ágynemű, törölköző, függöny, kanapé) Használt WC. papír fogadott minket. Sem a szoba, sem a fürdőszoba nem volt...

2019. augusztus 18.
Igazán családbarát hely. Az itt töltött egy hét, az első percétől, az utolsóig, fantasztikusan telt. Ha lett volna hely, még maradunk pár napot. Nem akarok ódákat írni, nincs is rá szükség, egyszerűen nagyon jó. Mindent köszönünk a profi szemelyzetnek. Mindenkinek ajánlom. Pihenésre,...

2019. augusztus 14.
A Recepción,és a wellness-ben nagyon kedves volt a személyzet,a bárban és az étteremben viszont már nem annyira,látszott hogy unják!A kaja finom volt,az ital kiszolgálás döcögős!A szoba nagyon jó,viszont az ágy kényelmetlen,a tisztasággal nem volt gond!Az épület viszont egy labirintus,ha tűz ütne...

CE Plaza Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Pihentető kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-06-14
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és bulival, sztárfellépőkkel, tombolával, tűzijátékkal, kuponokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, családbarát szolgáltatásokkal
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-01
 - Őszi szünet és Halloween party (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, kuponokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, zenés és táncos fellépésekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-11-03