Katalin G.: Legalább 2 éjszakára érdemes igénybe venni! - CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok értékelése
9. helyezett a 222 siófoki szállás közül

Legalább 2 éjszakára érdemes igénybe venni!

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 21. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Jól megközelíthető, a centrumhoz közeli szálloda, minden korosztálynak változatos kikapcsolódási lehetőségeket kínál. Az élménymedence vízhőfoka, az élményelemek kellemesek, a szaunák megfelelő számban állnak rendelkezésre. A személyzet kedves, udvarias, figyelmes. Nagyon jó szolgáltatás a masszázs lehetőség kupon kedvezménnyel, az italfogyasztásra felhasználható kupon választási lehetőségét talán bővíthetnék. Az ételek minősége, választéka nagyszerű, kancsókban kihelyezett ivóvizet viszont hiányoltuk a vacsoránál.
A fűtés számunkra túlzott volt, és nem tudtuk a hőfok szabályozóval csökkenteni, így éjjel többször is ki kellett nyitni az erkélyajtót - nyitható ablakrész híján. Kellemesen érintett a szoba elhagyása utáni wellnesshasználat lehetősége, jó szívvel tudjuk ajánlani a Hotelt mindenkinek!

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Katalin G. felhasználót?    Igen

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok
Somogyi Bacsó út 18.

2020. november 7.
Tetszett maga a szálloda, a környéke.Szimpatikus és segítőkész volt a személyzet.Értékeltem a teljes ellátást.Finomak voltak az ételek és változatosak.Külön örültem a Pápai Joci koncertnek és a meglepetés nyereménynek! A Wellnes is kitűnő volt.Biztosan visszatérek még a felnőtt fiaimmal....

2020. október 9.
Az első benyomásaim viszonylag jók voltak: kedvező áron vásároltuk a kupont, jó helyen van a szálloda, de a személyzet velünk érkezéskor nem volt túl közlékeny és barátságos. Első alkalommal jártunk itt, de nem mondták el nekünk az alapvető tudnivalókat (hol található az étterem, a...

2020. szeptember 21.
2 alkalommal, tavaszi és őszi idényben jártam már Siófokona CE Plaza Hotelbe teljes ellátással. Egyszerűen fantasztikus volt minden-- a szoba tiszta, jól felszerelt, az ételek finomak és változatosak voltak, a wellnes, a masszázs kiváló -- nagyon kedves igazán segitőkész személyzet. Imádtam !...

CE Plaza Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Pihentető wellness napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-01-01 - 2021-12-23
 - Négycsillagos wellness hétköznapok 2021. (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktélkuponnal, családbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-FI internet eléréssel
Érvényes: 2021-01-03 - 2021-12-23
 - Négycsillagos wellness hétköznapok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-11 - 2020-12-23