ŐriÉva: nagyszerű nyaralás volt - Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok

nagyszerű nyaralás volt

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
nagyon jól éreztük magunkat szép tiszta rendezett környezet az étterem hibátlan nagyon finomak voltak az ételek és bőséges volt szívesen mennénk a jövő nyáron is eltöltenénk itt akár hosszabb időt is tökéletes volt minden

Szeretnéd követni ŐriÉva felhasználót?    Igen

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok
8600 Siófok
Beszédes sétány 72.

2020. augusztus 26.
A hotel retro hangulatú és kinézetű. 3 csillagos szállásként kicsit mást várnánk. A recepción be és kijelentkezéskor a személyzet úgy tett, mintha nem venne észre, vagy mással foglalkozott (utóbbi nem zavart volna, ha mondjuk kiszólnak, hogy "egy kis türelmet"). A szoba tágas, és azt látni, hogy...

2020. augusztus 13.
A szálloda személyzete , nagyon kedves volt mindenhol . A tisztaságra ügyeltek . Az ágy nagyon keskeny ,az már cserére szorulna . Kicsit retró , de jó.

2020. augusztus 8.
Az utazásunk a Magistern szálodában kellemes volt az elhelyezkedés nagyon jó, szép a kilátás kissé retro hangulatu de ez minket nem zavart jó volt az étel minden nap más menü volt öszeségében megvoltunk elégedve mindennel.

Hotel Magistern Konferencia & Wellness, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-31 - 2020-10-29
 - Őszi hétvége (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-04 - 2020-10-31
 - Őszi kikapcsolódás hétköznapokon 3=4
5 nap/4 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-31 - 2020-10-29