ŐriÉva: nagyszerű nyaralás volt - Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok

nagyszerű nyaralás volt

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
nagyon jól éreztük magunkat szép tiszta rendezett környezet az étterem hibátlan nagyon finomak voltak az ételek és bőséges volt szívesen mennénk a jövő nyáron is eltöltenénk itt akár hosszabb időt is tökéletes volt minden

Szeretnéd követni ŐriÉva felhasználót?    Igen

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok
8600 Siófok
Beszédes sétány 72.

2020. november 15.
A szálloda bútorzata, az ágyakat is beleértve, elhasználódott, felújításra, cserére szorul, a fürdőszoba már szép, a parketta is újszerű. Októberben voltunk ott, és a szobában végig fáztam. A televízió távkapcsolója nem működött. Kárpótolt, hogy a személyzet előzékeny, udvarias, az ételek...

2020. október 26.
A szálloda elhelyezkedése csodálatos kilátást nyújtott a Balatonra. Különösen a fürdőszoba tetszett, de a szoba is remek volt. Kiemelném az éttermet, ami mindenki kedvére való lehetett, hiszen bőséges és választékos volt az ételkínálat. A wellness rész is kíváló. Nagyszerűen feltöltődtünk!

2020. augusztus 26.
A hotel retro hangulatú és kinézetű. 3 csillagos szállásként kicsit mást várnánk. A recepción be és kijelentkezéskor a személyzet úgy tett, mintha nem venne észre, vagy mással foglalkozott (utóbbi nem zavart volna, ha mondjuk kiszólnak, hogy "egy kis türelmet"). A szoba tágas, és azt látni, hogy...

Hotel Magistern Konferencia & Wellness, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Vízpart, tavasz, Balaton (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-01 - 2021-05-31