ŐriÉva: nagyszerű nyaralás volt - Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok

nagyszerű nyaralás volt

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
nagyon jól éreztük magunkat szép tiszta rendezett környezet az étterem hibátlan nagyon finomak voltak az ételek és bőséges volt szívesen mennénk a jövő nyáron is eltöltenénk itt akár hosszabb időt is tökéletes volt minden

Szeretnéd követni ŐriÉva felhasználót?    Igen

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok
8600 Siófok
Beszédes sétány 72.

2019. szeptember 30.
Ebben a szállodában többször vettem ki szobát, majdnem minden évben, az utóbbi 3 évben biztosan! Kedvesek az alkalmazottak, segítettek, ha igényeltem, olyan dolgokban is, ami nem tartozik a közvetlen munkájukhoz, tisztaság, rend fogadott mindig, az ételek színvonalasak és nagyon jó ízűek,...

2019. szeptember 27.
Szeptemberben töltöttem egy éjszakát a szállodában. A szálloda messze van a központtól, de a Balaton partján van, saját stranddal. A bútorzat nagyon retró, de a fürdőszoba szépen felújított. A szobában alig van konnektor, azok is nehezen elérhetőek. A személyzet kedves és segítőkész. A...

2019. június 11.
Nagyon jól éreztünk magunkat,kellemes hétvégét töltöttünk önöknél. Ebben nagy része volt a kedves mindenre odafigyelő személyzetnek a tiszta környezetnek, és a finom ételeknek.

Hotel Magistern Konferencia & Wellness, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 34.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, LED-Show-val, tüzijátékkal, tombolasorsolással
Érvényes: 2019-12-30 - 2020-01-01
 - Téli vakáció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, forralt borral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2020-01-05
 - Novemberi akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, fürdőköntös és infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-23 - 2019-11-25