KLMariann: Korrekt szálloda a parton. - Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok

Korrekt szálloda a parton.

2019. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
Szeptemberben töltöttem egy éjszakát a szállodában. A szálloda messze van a központtól, de a Balaton partján van, saját stranddal. A bútorzat nagyon retró, de a fürdőszoba szépen felújított. A szobában alig van konnektor, azok is nehezen elérhetőek. A személyzet kedves és segítőkész. A svédasztalos reggeli nagyon átlagos.A wifi gyenge, a szobában alig működött.

Ennyire tetszett: Átlagos

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok
8600 Siófok
Beszédes sétány 72.

2019. szeptember 30.
Ebben a szállodában többször vettem ki szobát, majdnem minden évben, az utóbbi 3 évben biztosan! Kedvesek az alkalmazottak, segítettek, ha igényeltem, olyan dolgokban is, ami nem tartozik a közvetlen munkájukhoz, tisztaság, rend fogadott mindig, az ételek színvonalasak és nagyon jó ízűek,...

2019. szeptember 2.
nagyon jól éreztük magunkat szép tiszta rendezett környezet az étterem hibátlan nagyon finomak voltak az ételek és bőséges volt szívesen mennénk a jövő nyáron is eltöltenénk itt akár hosszabb időt is tökéletes volt minden

2019. június 11.
Nagyon jól éreztünk magunkat,kellemes hétvégét töltöttünk önöknél. Ebben nagy része volt a kedves mindenre odafigyelő személyzetnek a tiszta környezetnek, és a finom ételeknek.

Hotel Magistern Konferencia & Wellness, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 34.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, LED-Show-val, tüzijátékkal, tombolasorsolással
Érvényes: 2019-12-30 - 2020-01-01
 - Téli vakáció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, forralt borral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2020-01-05
 - Novemberi akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, fürdőköntös és infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-23 - 2019-11-25