Györgyi78: Csajos napok a Hotel Mólóban :) - Hotel Móló Siófok

Hotel Móló Siófok értékelése
3. helyezett a 223 siófoki szállás közül

Csajos napok a Hotel Mólóban :)

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 21.
Második alkalommal jártunk a Hotelbe,baráti társasággal.Szuper volt,hogy Balatonra néző szobát kaptunk ismét,teljesen megfelelt az is,hogy a negyedik emeleten volt! A legjobb szerintem! :) A Wellness rész lehetne nagyobb,a két medence nem igazán nyújt nagy választékot,ez csak rossz időbe kellemetlen,amikor a balatonba nem lehet fürdeni.Az ételek nagyon jók,a személyzet tökéletes.Biztos vagyok benne,hogy fogunk még menni! :) :)

Tisztaság: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Györgyi78 felhasználót?    Igen

Hotel Móló Siófok
8600 Siófok
Vitorlás u. 16.

2020. július 21.
Nagyon megvoltunk elégedve mindennel. A szoba tiszta volt, nagyon szép kilátással. A reggeli és a vacsora változatos és nagyon finom volt. A szomszéd Hotel wellnesse is nagyon szuper volt. Nagyon szép helyen van ez a Hotel. A személyzet nagyon kedves volt, a recepcióstól a pincérig. Máskor is...

2020. július 17.
Pazar panoráma, szépséges szoba, nagyon kedves kollégák, szuper ételválaszték, tetszett a két szálloda közötti együttműködés, a külön strand megnyerő.

2019. szeptember 27.
remek ez a hotel pihenesre kikapcsolodásra . teljes felüdülés a kilátás miatt. nagyon jokat lehet aludni , mert semmi zaj , semmi zavaro körülmény nem zavar. az ellátás kiváló. az étterem remekül müködik.