Prémium Hotel Panoráma Siófok

Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok, Beszédes J. sétány 80.

Prémium Hotel Panoráma Siófok a térképen

Prémium Hotel Panoráma Siófok értékelése:

17. helyezett a 222 siófoki szállás közül
72. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Prémium Hotel Panoráma Siófok - vélemények, kritkikák

Prémium Hotel Panoráma Siófok vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 27.
A párommal, barátainkkal azt mondhatom, nagy wellnesselni járósok vagyunk, évente 2-3 helyen is járunk, mindig máshol. Idén nyáron erre a szállodára esett a választásunk, az interneten nagyon meggyőztek a látottak. Nos. . . Belépve a recepcióhoz, valóban szép volt minden, aztán felmentünk a szobába.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Egy áprilisi hétvégén voltunk itt. Azt hittük hogy kevesen lesznek a szállodában de tévedtünk. A recepciós kis hölgy nagyon kedves volt elmondta mi merre van mivel még nem voltunk itt. A szoba kicsi de barátságos. A belső wellnes részlegről ne beszéljük olyan kicsi és használhatatlan. Egy kád méretű melegvízes medence meg egy kicsi úszómedence 5*3.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Egy 10 éves gyerekkel töltöttünk el 6 éjszakát a szállodában. A pótággyal egy kicsit szűkös volt a szoba, de még nem ment a kényelem rovására. Az érkezéskor a szoba elfoglalható volt. A személyzet udvarias és segítőkész. A parkoló zárható, a szálloda mellett van, kiváló, mindig volt hely. A strand és part nagyon jó.

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
Pünkösdi hosszú hétvégére egy siófoki pihenést választottunk. A Prémium Hotel Panoráma "Pünkösdi királyság" csomagot kínált. Régen jártunk Siófokon, így e mellett döntöttünk a meglehetősen borsos ára ellenére. Általában nem szokott gondot okozni egy-egy szálláshely, vagy étterem értékelése, most azonban komoly zavarban vagyok, vélhetően az éles ellentétek miatt.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 3.
A hotel kiváló fekvéssel rendelkezik, reggeli közben is csodálható a Balaton. A személyzet kedves, segítőkész. A félpanziós ellátás minden igényt kielégített, a lazacos salátától a borjúpaparikásig. Reggeli és vacsora mellé is volt friss gyümölcs. A kölcsönözhető bicikli rövidtávokra tökéletes.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szülinapi ajándékba kapott hétvégét töltöttünk az unokánkkal. Nagyon jól éreztük magunkat , mind a hárman. A szálloda szép, tiszta, rendezett. Az ételek finomak , változatosak, a felszolgálók figyelmesek. A fürdő igaz elég pici, de minden megtalálható ami egy ilyen rövid pihenéshez kell. A szoba három személynek kicsi, de minden megoldható mert csak kevés időt töltöttünk a szobába.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely jól megközelíthető, a Balaton partján fekszik.
A személyzet kedves, a szállodában tisztaság volt. Ott jártunkkor latin tánc esttel kedveskedtek a vendégeknek. A gyerkőcöknek pedig volt délutáni játszóház és csillám tetoválás.
A büféreggeli ill.büfévacsora ízletes és sokféle.
Wellnes részleg kicsit kicsi.
Összességében ajánlanám.

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
A képek alapján csalódás volt a wellness részleg. Sajnos elég kicsik a
medencék. A szobák folyosóit csak késő délután világítják meg, így napközben elég nyomasztó a sötétség. Az ételválaszték nem túl
nagy, de az ízletes. Jó, hogy a szobából látni lehetett a Balatont és a
part is közel van.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
A szálloda közvetlenül a vízparton található, ami nagyon jó, azonban szobái kicsik, hosszabb tartózkodásra nem túl kényelmes, de 2 éjszakára megfelelt. A fürdőszobák nem voltak tiszták, ami elfogadhatatlan, bár amint jeleztük, azonnal jöttek takarítani. Az ételválaszték bőséges, a személyzet kedves és segítőkész.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett, hogy az októberi hosszú hétvégén esténként külön programokat is szervezett a szálloda, ill. a hosszított wellness nyitvatartás is szuper volt. A reggeli és a vacsora bőséges és nagyon változatos volt. A szobák picit szűkek, egy nagyobb gyerekkel épphogy el lehet férni. A kilátás a szobából a Balatonra csodálatos.

Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.26. - 2020.12.30.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 33.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, tűzijátékkal, tombolasorsolással, újévi pezsgős reggelivel, késői kijelentkezéssel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 14.474 - 52.106,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2022.02.23-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
4 nap/3 éjszaka 37.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2021.04.02. - 2021.11.29.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.01. - 2021.12.23.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Balla Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék üveg pezsgővel, jakuzzi és szauna használattal
2020.12.24. - 2021.01.03.
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.11.29-ig
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
Prémium Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 13.000 - 17.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.18.

Szállodák Siófok környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)

SiófokX