szozsu: Prémium Hotel Panoráma - Prémium Hotel Panoráma Siófok

Prémium Hotel Panoráma Siófok értékelése
17. helyezett a 222 siófoki szállás közül

Prémium Hotel Panoráma

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
A személyzet udvarias, a kiszolgálás maximális. Az étel finom, változatos. A pihenést szervezett kiegészítő programokkal, szolgáltatásokkal is segítik. A szobák tiszták, de hiányoltunk legalább egy kényelmes ülőalkalmatosságot.

Szeretnéd követni szozsu felhasználót?    Igen

Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok
Beszédes J. sétány 80.

2020. augusztus 26.
Nem értem ha az udvar és a medencék tele vannak vendéggel a pincérek,miért a bárban várnak vendégre?!Hogyan menjek fürdő ruhában rendelni?Javasolnék nyári időben a teraszon egy bárt!Tisztelettel:Gyula

2020. augusztus 11.
A személyzet női tagjai ellenszenvesek, modortalanok voltak. Kedvesség semmi nem volt bennük. Köszönni nem tanultak meg az étteremben (kivétel a recepciót) A BÁR pultosok unintelligensek voltak . Parkoló akkor van ha egy másik autó elé állunk és közöljük velük, amúgy old meg ha tudod....

2020. augusztus 1.
A szálloda kitűnő elhelyezkedése és a szobánkból látni lehetett a Balatont ami plusz élményt okozott. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek választékosak és finomak voltak. Az étteremből gyönyörű panoráma nyílik a Balatonra. A Wellness részlege is jó a medencék, napozóágyak, napernyők...

Prémium Hotel Panoráma, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Élet a karácsony után (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-26 - 2020-12-30
 - Vasárnaptól megéri (min. 4 éj)
4-5 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-06-25 - 2021-08-21
 - Év végi prémium - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 33.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, tűzijátékkal, tombolasorsolással, újévi pezsgős reggelivel, késői kijelentkezéssel
Érvényes: 2020-12-30 - 2021-01-02