Balatoni_Bea: Kellemes pihenés - Hotel Yacht Wellness & Business Siófok

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok értékelése
3. helyezett a 221 siófoki szállás közül

Kellemes pihenés

Mobilról küldte. | 2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 16.
Tiszta, szép szobák, kellemes környezet. A kikötőben a hajókra rálátni, üde színfolt. A svédasztalos étkezéseken gazdag a választék. A személyzet kedves, segítőkész. A wellness részleg pihentető.

Kellemes pihenés - Hotel Yacht Wellness & Business Siófok

Szeretnéd követni Balatoni_Bea felhasználót?    Igen

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
8600 Siófok
Vitorlás u. 14.

2019. december 31.
Karácsonykor töltöttünk itt pár napot. Voltunk már máskor is- A szálló szobája nagyon kényelmes, akár melyik oldalt választja az ember a Balatont mindenhogy látja.A porta szolgálat mosolygós kedves. A wellness már tartogat gondokat. Egy ilyen szintű szállodában ez a törölközős jegyrendszer nem...

2019. december 26.
Nagyon gondosan választottam wellness szállodá a karácsonyi időszakra, mivel az egyikünk vegetáriánus, erre többször rákérdeztem telefonon a hotel recepciójától mielőtt lefoglaltam a szobát. Megjegyzésben is leírtam. Sajnos este, semmilyen vegetáriánus étellel nem készültek, mikor ezt szóvá...

2019. július 16.
A szálloda csendes helyen fekszik, saját strandja nincsen, kilátás a hajókikötőre.Tisztaság megfelelő, személyzet kedves, ételválaszték jó.Wellness részlege gyenge, van egy úszómedence és egy kicsi jacussi. 1-2 éjszakára megfelelő, de hosszabb időt nem töltenék el itt. Ajánlom a helyet másoknak.

Hotel Yacht Wellness & Business, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Balatoni évindító (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.423,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-03-01
 - Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.423 - 25.909,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-03-01 - 2020-06-02
 - Siófoki nyár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.761 - 33.217,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-26 - 2020-09-01