jajli: Hotel Yacht Wellness & Business - Hotel Yacht Wellness & Business Siófok

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok értékelése
9. helyezett a 223 siófoki szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Hotel Yacht Wellness & Business

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 26.
Nagyon gondosan választottam wellness szállodá a karácsonyi időszakra, mivel az egyikünk vegetáriánus, erre többször rákérdeztem telefonon a hotel recepciójától mielőtt lefoglaltam a szobát. Megjegyzésben is leírtam. Sajnos este, semmilyen vegetáriánus étellel nem készültek, mikor ezt szóvá tettem a válasz az volt, hogy ez a hotel nem erre van berendezkedve. Akkor miért mondtak mást telefonon? Sajnos az étrend kimerült sült sajt és rántott zöldségben. Másnap este az étterem vezetője modorában is érzékeltette velünk, hogy nem tetszik neki valami. Ez az a stílus ami leírva, vagy elmondva ugyan udvarias, de a hangsúly, a modor, az ahogy az elhangzott annak bizony éle volt.
Hiányoltam a kedvességet és a mosolyt is.

Személyzet: Gyenge
Ár / érték arány: Gyenge
Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni jajli felhasználót?    Igen

2020. január 24. - Hotel Yacht Wellness & Business válasza jajli értékelésére:
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzéseit, melyet kivizsgáltunk. Az Ön foglalásához előzetesen bekerült az információ, miszerint tojást és halat sem fogyaszt, reméljük, hogy ez helyesen lett rögzítve. Megvizsgáltuk a december 24-i és december 25-i ünnepi menüsorokat és mindegyikben találtunk olyan fogást, ami egyiket sem tartalmazza. Ezekre egyébként nem csak a vegetáriánusok, hanem a jelentős számú allergiás Vendég miatt is figyelünk. Tény, hogy teljes választékot biztosítani nem tudunk, hiszen minden igényre figyelnünk kell. Kollégáim erről tájékoztatást nyújtanak, ezt ellenőrizni fogjuk. Őszintén reméljük, hogy a fentieket leszámítva megfelelőnek találták szolgáltatásainkat és a jövőben előzetes egyeztetés alapján, igényüknek megfelelően tudjuk majd Önöket kiszolgálni.
Üdvözlettel: Hotel Yacht**** Wellness & Business Siófok csapata
Hotel Yacht Kollégák (reservation) (Hotel Yacht Wellness & Business)
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
8600 Siófok
Vitorlás u. 14.

2020. szeptember 7.
Gyerekkel utaztunk, az első este nem volt babakád, amit a személyzet annyival tudott le, hogy másap reggel lehet panaszt tenni. Hosszas "unszolás" után végül sikerült elérni, hogy egy olyan szobához kapjunk fürdés időre kártyát, ahol van kád. Étterem: átlagos, de nem túl nagy a választék,...

2019. december 31.
Karácsonykor töltöttünk itt pár napot. Voltunk már máskor is- A szálló szobája nagyon kényelmes, akár melyik oldalt választja az ember a Balatont mindenhogy látja.A porta szolgálat mosolygós kedves. A wellness már tartogat gondokat. Egy ilyen szintű szállodában ez a törölközős jegyrendszer nem...

2019. július 16.
A szálloda csendes helyen fekszik, saját strandja nincsen, kilátás a hajókikötőre.Tisztaság megfelelő, személyzet kedves, ételválaszték jó.Wellness részlege gyenge, van egy úszómedence és egy kicsi jacussi. 1-2 éjszakára megfelelő, de hosszabb időt nem töltenék el itt. Ajánlom a helyet másoknak.

Hotel Yacht Wellness & Business, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Kikötői tavaszköszöntő (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.655 - 26.690,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness centrum és szauna világ használattal, szaunaszeánszokkal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-01 - 2021-04-29
 - Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.229,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, romantikus bekészítéssel, wellness centrum és szauna világ használattal Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-02-12 - 2021-02-14
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.045 - 42.160,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021-02-04 - 2022-11-20