Jókai Villa Siófok ★★★★

Jókai Villa Siófok
8600 Siófok, Batthyány u. 2.

Jókai Villa Siófok a térképen

Szállások Siófok városában
Wellness csomagok Siófok városában

Jókai Villa Siófok vélemények

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Kellemes környezetben, közel a Balatonhoz van a villa. A reggeli jó volt, a félpanzió vacsorája a Fő téri étteremben finom. De, megdöbbenéssel tapasztataltuk, hogy a kijelentkezéskor nem kaptunk számlát. Elutaltam az előleget és nem kaptam visszaigazolást, nem kértem külön, arra gondolva, majd az elszámoláskor feltüntetik.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 24.
A hely csodás volt, az elhelyezése a lehető legjobb. A reggeli nagyon bőséges és ízletes volt. Számunkra nagyon hűvös volt a szobában sajnos. Valószínűleg az okból, hogy nem volt fő szezon, nem volt elérhető az a sok plusz kedvezmény, ami miatt foglaltuk a szállást.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 8.
Mindig is ilyen villában szerettem, volna élni.A pár napos élmény csodás volt. Nagyon jól éreztem magam. A villa szépsége elragadó. A személyzet kedves, az étel finom volt. Köszönöm a szíveslátást.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30.
Megérkezéskor már átvehettük tisztán,rendezetten a szobánkat. A nap bármely időszakában voltunk, mindig mosolygós kedves arcokkal találkoztunk. A reggeli bőséges volt.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 17.
Minden szuper volt! Ha Siófokon szeretnék megszállni, biztos, hogy a Jókai Villát választom majd! Ha megkérdezik, biztos, hogy ajánlani fogom! Köszönöm szépen a csodás hétvégét!
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Nem igazán tudok pozitív dolgokat írni. Megérkezéskor kiderült, hogy nem azt a szobát kaptuk amit a foglalásban megjelöltem. Korrigálni másnap tudták volna, de úgy gondoltuk, hogy minek? Étkezés a Roxy étteremben: Ételfelhozatal 0. December 25. én úgy gondolom nem Jókai bableves illett volna :) Másnap már kihagytuj. Csalódottak voltunk.
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
A kiválasztásnál lényeges szempont volt a szálloda mérete. Nem akartunk nagy "hodályba" menni. Ennek tökéletesen megfelelt a Jókai Villa. A helyt ismertük korábbról és bíztunk benne, hogy ilyenkor már nincs nagy forgalom. Ez is nagyjából bejött, a vonat kivételével. A személyzet nagyon készséges, a tisztaság rendben. Egy apróság: az ajtók eléggé nyikorognak.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
Nagyon jól éreztük magunkat. Közel van a Balaton csoda szép a Balaton vize itt Siófoknál. A szállás nagyon kényelmes bár nálunk volt egy kis baki szerintem mert superior szoba volt a csomagban és mi távozáskor tapasztaltuk hogy standart szobát kaptunk. De ennek ellenére bárkinek ajánlom mert nagyon családias és nagyon jó az ellátás. Kedves a személyzet.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
Nagyon elégedettek voltunk a szállással. A személyzet nagyon közvetlen, kedvesek és segítőkészek. A belvárosi Roxy éttermi vacsora hihetetlenül finom és bőséges volt, akárcsak a villában lévő reggeli. Csendes, nyugodt környék, 5-7 percnyi sétára a belvárostól. Csak ajánlani tudom mindenkinek. :)
2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Hely csodálatos,nagyon tetszett a környezete még így télen is. Amikor beléptünk kellemes hangulatot varázsolt a belső környezet. Recepciós nagyon rendes volt mindent elmondott és segítő kész volt. Megkaptuk a kulcsokat és mentünk is szobába,amikor beléptem az ajtón nem az várt amire számítottam.

Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, délutáni teázással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.17. - 2019.04.23.
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.07.04.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.475,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.04.18. - 2019.04.22.
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 16.502,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.07.07.
Prémium Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szauna szeánsszal, wellness kuponnal, sétahajókázással, gyermekfoglalkozásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.730 - 35.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.01. - 2019.05.31.

Szállodák Siófokon és környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)

SiófokX