Jókai Villa Siófok ★★★★

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Jókai Villa Siófok vélemények

Kiváló 2019. november 11.a párjával járt itt
Kikapcsolódásra - nyugalomra tökéletes: szaunázás, séta, finom ételek a szomszédos étteremben(nagyon kedves és felkészült pincérekkel). Kedves személyzet, parkolási lehetőség. :-)
2019. október 31.a párjával járt itt
A Villa szép, tiszta, a központtól és a parttól 1-2 percre helyezkedik el,csodálatos környezetben, a személyzet előzékeny és nagyon kedves.Meghitt családias hangulatban töltöttük el ezt a két napot.A reggeli bőséges, változatos minden igényt kielégített, a kávé jó erős volt, ami valóban felébresztett bennünket.
Átlagos 2019. június 11.a párjával járt itt
Az elhelyezkedés központi, viszont a mi szobánk nagyon kicsi volt, és sajnos a villa adottsága, hogy az esetlegesen hangosabb vendégek zavarhatnak másokat a pihenésben. A főnöknő segítőkész volt, és kérésünkre a második este már házhoz szállította a pizzát, és így nem kellett ismét legyalogolnunk a vacsorahelyhez a 2 x 2,2 km távolságot.
Átlagos 2019. március 18.barátokkal járt itt
Kellemes környezetben, közel a Balatonhoz van a villa. A reggeli jó volt, a félpanzió vacsorája a Fő téri étteremben finom. De, megdöbbenéssel tapasztataltuk, hogy a kijelentkezéskor nem kaptunk számlát. Elutaltam az előleget és nem kaptam visszaigazolást, nem kértem külön, arra gondolva, majd az elszámoláskor feltüntetik.
2019. január 24.a párjával járt itt
A hely csodás volt, az elhelyezése a lehető legjobb. A reggeli nagyon bőséges és ízletes volt. Számunkra nagyon hűvös volt a szobában sajnos. Valószínűleg az okból, hogy nem volt fő szezon, nem volt elérhető az a sok plusz kedvezmény, ami miatt foglaltuk a szállást.
Kiváló 2018. szeptember 8.a párjával járt itt
Mindig is ilyen villában szerettem, volna élni.A pár napos élmény csodás volt. Nagyon jól éreztem magam. A villa szépsége elragadó. A személyzet kedves, az étel finom volt. Köszönöm a szíveslátást.
Kiváló 2018. augusztus 30.a párjával járt itt
Megérkezéskor már átvehettük tisztán,rendezetten a szobánkat. A nap bármely időszakában voltunk, mindig mosolygós kedves arcokkal találkoztunk. A reggeli bőséges volt.
Kiváló 2018. április 17.a párjával járt itt
Minden szuper volt! Ha Siófokon szeretnék megszállni, biztos, hogy a Jókai Villát választom majd! Ha megkérdezik, biztos, hogy ajánlani fogom! Köszönöm szépen a csodás hétvégét!
Átlagos 2017. december 28.a párjával járt itt
Nem igazán tudok pozitív dolgokat írni. Megérkezéskor kiderült, hogy nem azt a szobát kaptuk amit a foglalásban megjelöltem. Korrigálni másnap tudták volna, de úgy gondoltuk, hogy minek?
Étkezés a Roxy étteremben: Ételfelhozatal 0. December 25. én úgy gondolom nem Jókai bableves illett volna :) Másnap már kihagytuj.
Csalódottak voltunk. Lehetett volna jobb is.
2017. november 5.a párjával járt itt
A kiválasztásnál lényeges szempont volt a szálloda mérete. Nem akartunk nagy "hodályba" menni. Ennek tökéletesen megfelelt a Jókai Villa. A helyt ismertük korábbról és bíztunk benne, hogy ilyenkor már nincs nagy forgalom. Ez is nagyjából bejött, a vonat kivételével. A személyzet nagyon készséges, a tisztaság rendben.