Jókai Villa Siófok ★★★★

Jókai Villa Siófok
8600 Siófok, Batthyány u. 2.

Jókai Villa Siófok a térképen

Szállások Siófok városában
Wellness csomagok Siófok városában

Jókai Villa Siófok vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Az elhelyezkedés központi, viszont a mi szobánk nagyon kicsi volt, és sajnos a villa adottsága, hogy az esetlegesen hangosabb vendégek zavarhatnak másokat a pihenésben. A főnöknő segítőkész volt, és kérésünkre a második este már házhoz szállította a pizzát, és így nem kellett ismét legyalogolnunk a vacsorahelyhez a 2 x 2,2 km távolságot.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Kellemes környezetben, közel a Balatonhoz van a villa. A reggeli jó volt, a félpanzió vacsorája a Fő téri étteremben finom. De, megdöbbenéssel tapasztataltuk, hogy a kijelentkezéskor nem kaptunk számlát. Elutaltam az előleget és nem kaptam visszaigazolást, nem kértem külön, arra gondolva, majd az elszámoláskor feltüntetik.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 24.
A hely csodás volt, az elhelyezése a lehető legjobb. A reggeli nagyon bőséges és ízletes volt. Számunkra nagyon hűvös volt a szobában sajnos. Valószínűleg az okból, hogy nem volt fő szezon, nem volt elérhető az a sok plusz kedvezmény, ami miatt foglaltuk a szállást.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 8.
Mindig is ilyen villában szerettem, volna élni.A pár napos élmény csodás volt. Nagyon jól éreztem magam. A villa szépsége elragadó. A személyzet kedves, az étel finom volt. Köszönöm a szíveslátást.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30.
Megérkezéskor már átvehettük tisztán,rendezetten a szobánkat. A nap bármely időszakában voltunk, mindig mosolygós kedves arcokkal találkoztunk. A reggeli bőséges volt.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 17.
Minden szuper volt! Ha Siófokon szeretnék megszállni, biztos, hogy a Jókai Villát választom majd! Ha megkérdezik, biztos, hogy ajánlani fogom! Köszönöm szépen a csodás hétvégét!
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Nem igazán tudok pozitív dolgokat írni. Megérkezéskor kiderült, hogy nem azt a szobát kaptuk amit a foglalásban megjelöltem. Korrigálni másnap tudták volna, de úgy gondoltuk, hogy minek? Étkezés a Roxy étteremben: Ételfelhozatal 0. December 25. én úgy gondolom nem Jókai bableves illett volna :) Másnap már kihagytuj. Csalódottak voltunk.
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
A kiválasztásnál lényeges szempont volt a szálloda mérete. Nem akartunk nagy "hodályba" menni. Ennek tökéletesen megfelelt a Jókai Villa. A helyt ismertük korábbról és bíztunk benne, hogy ilyenkor már nincs nagy forgalom. Ez is nagyjából bejött, a vonat kivételével. A személyzet nagyon készséges, a tisztaság rendben. Egy apróság: az ajtók eléggé nyikorognak.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
Nagyon jól éreztük magunkat. Közel van a Balaton csoda szép a Balaton vize itt Siófoknál. A szállás nagyon kényelmes bár nálunk volt egy kis baki szerintem mert superior szoba volt a csomagban és mi távozáskor tapasztaltuk hogy standart szobát kaptunk. De ennek ellenére bárkinek ajánlom mert nagyon családias és nagyon jó az ellátás. Kedves a személyzet.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
Nagyon elégedettek voltunk a szállással. A személyzet nagyon közvetlen, kedvesek és segítőkészek. A belvárosi Roxy éttermi vacsora hihetetlenül finom és bőséges volt, akárcsak a villában lévő reggeli. Csendes, nyugodt környék, 5-7 percnyi sétára a belvárostól. Csak ajánlani tudom mindenkinek. :)

Jókai Villa
2 nap/1 éjszaka 12.950 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.04-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.150 - 35.275,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 20.092 - 20.902,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.07-ig
Prémium Hotel Panoráma
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.21-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.275 - 34.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.25-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.25-ig
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 1 üveg pezsgővel, wellness-részleg használattal,masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2019.08.31.

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval

SiófokX