expert: Tavaszi feltöltődés - Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Tavaszi feltöltődés

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 6.
Egy másik hely lemondása utáni hirtelen döntésből választottuk ezt a helyet és mint utólag kiderült, jól tettük.

A hotelt könnyen megtaláltuk, az út mellett fekszik, közel a parthoz. A parkolás díjmentes, viszont parkolóhely elég kevés van, mindenesetre nekünk még volt helyünk, de nem tudom a később érkezők hova tudtak állni. A szálloda és a szoba is szép, modern szín- és formavilágú. A lobbyban van a bár (széles italválasztékkal) és innen nyílik az étterem is. A bejelentkezés gyors volt, minden információt megkaptunk. A szobánk kellően nagy, kényelmesen elfértünk minden holminkkal, volt erkélyünk is, bár a kilátás nem különösebben szép, az épület tetejére nyílt, viszont kellemes csend volt végig a környéken. Jó meleg volt a szoba, ment rendesen a fűtés.

A wellness részleg hangulatos, szép a dekoráció és minden megtalálható, ami eszünkbe juthat egy wellnessben: sótéglás infrakabin, aromakabin, nagy finn szauna (létszám függvényében), gőzkabin, még egy finn szauna, egy langyos vizes élménymedence külön gyermekrésszel, egy meleg vizes élménymedence és sok pihenőágy. A wellnessbárban széles a választék italokból és ételekből is. Ha valaki szabadtérre vágyik, ki lehet ülni az épülettel körbevett kültéri asztalokhoz, illetve a hátsó udvarra a körben lugassal fedett asztalokhoz-székekhez is. Itt található még egy meleg vizes kis élménymedence, hinták és napozóágyak is.

Vacsorára és reggelire is széles a választék és nagyon finom volt minden. Figyelmes dolog, hogy külön helység van a csendre vágyóknak, ahova gyerekek nem mehetnek be.

A személyzet mindenhol extra figyelmes és kedves, a számlákból megkaptuk a másodpéldányokat.
Nagyon jól éreztük magunkat, biztos hogy ide visszajövünk még és ajánljuk másoknak is.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni expert felhasználót?    Igen

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
8600 Siófok
Erkel Ferenc u. 49.

2020. november 4.
Nagyon rég óta idejárunk, a szokásos színvonalat hozta a szálloda, a személyzet változatlanul a legmagasabb fokozaton azon igyekezett, hogy ez a pár nap gondtalanul teljen. Köszönök mindent nekik!

2020. augusztus 25.
Kimondottan part menti hotelt kerestem, de valami tévedés kapcsán ez a hotel is elém került, és abban a hiszemben foglaltam, hogy a parton van. Aztán odaérve ért a csalódás, hogy út mellett, házak közé beszorítva található ez az egyébként kiváló hotel. A hotel nem túl nagy, elég nagy a wellness...

2020. március 4.
Legjobb! Újra csak ezt tudom írni! Több,mint 10 éve járunk ebbe a szállodába, és még sosem csalódtunk! A kiszolgálás, szobák, a kényelem, a wellness, az ételek, mind mind kiválóak! Szülinapi extra kedvességet is kaptunk, és nagyon szuper ötlet, a meghosszabbított (este 11-ig tartó ) wellness és...

Residence Konferencia és Wellness Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 29.383,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátás, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 36.853,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-02
 - Húsvét (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2021-04-01 - 2021-04-05