expert: Tavaszi feltöltődés - Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Tavaszi feltöltődés

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 6.
Egy másik hely lemondása utáni hirtelen döntésből választottuk ezt a helyet és mint utólag kiderült, jól tettük.

A hotelt könnyen megtaláltuk, az út mellett fekszik, közel a parthoz. A parkolás díjmentes, viszont parkolóhely elég kevés van, mindenesetre nekünk még volt helyünk, de nem tudom a később érkezők hova tudtak állni. A szálloda és a szoba is szép, modern szín- és formavilágú. A lobbyban van a bár (széles italválasztékkal) és innen nyílik az étterem is. A bejelentkezés gyors volt, minden információt megkaptunk. A szobánk kellően nagy, kényelmesen elfértünk minden holminkkal, volt erkélyünk is, bár a kilátás nem különösebben szép, az épület tetejére nyílt, viszont kellemes csend volt végig a környéken. Jó meleg volt a szoba, ment rendesen a fűtés.

A wellness részleg hangulatos, szép a dekoráció és minden megtalálható, ami eszünkbe juthat egy wellnessben: sótéglás infrakabin, aromakabin, nagy finn szauna (létszám függvényében), gőzkabin, még egy finn szauna, egy langyos vizes élménymedence külön gyermekrésszel, egy meleg vizes élménymedence és sok pihenőágy. A wellnessbárban széles a választék italokból és ételekből is. Ha valaki szabadtérre vágyik, ki lehet ülni az épülettel körbevett kültéri asztalokhoz, illetve a hátsó udvarra a körben lugassal fedett asztalokhoz-székekhez is. Itt található még egy meleg vizes kis élménymedence, hinták és napozóágyak is.

Vacsorára és reggelire is széles a választék és nagyon finom volt minden. Figyelmes dolog, hogy külön helység van a csendre vágyóknak, ahova gyerekek nem mehetnek be.

A személyzet mindenhol extra figyelmes és kedves, a számlákból megkaptuk a másodpéldányokat.
Nagyon jól éreztük magunkat, biztos hogy ide visszajövünk még és ajánljuk másoknak is.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni expert felhasználót?    Igen

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
8600 Siófok
Erkel Ferenc u. 49.

2020. január 24.
Nagyon kellemes meglepetés volt. A wellness részleg kiváló, szaunák, infraszauna, gőzkamra, jacuzzik (kültéri is), nagy területen, jó elrendezéssel. A reggeli és a vacsora választéka bőséges és kifogástalan, a két napon más és más ételekkel. Külföldön és belföldön sok helyen megfordulunk, de ez a...

2020. január 21.
Szép környezet, tiszta szobák finom választékos ételek hatalmas választék. Kevés az ingyenes parkoló a fizető napi 2000 Ft. A wellness kicsi, mert az üres ágyakat le takarják törölközővel és egész nap alig vannak ott. Sok vendég nem törődik másokkal és a tilalom ellenére ugrál. A déli fekvésű...

2019. december 30.
Sokadjára, újra ide hozott a sors bennünket, úgy, hogy a hotel oldalán foglalva volt a legolcsóbb két gyermekkel az itt töltött 2 éjszaka. Tökéletes volt minden, ami változott, az előző tartózkodásunk óta, az is előnyére. Nagyon finom ételek, kedves személyzet, gyönyörűen feldíszített karácsonyi...

Residence Konferencia és Wellness Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2018-06-01 - 2020-12-22
 - Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.875,- Ft/fő/éj ártól: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2018-06-01 - 2020-12-22
 - Kedvezményes ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 38.500,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal