bikali72: Újra nem csalódtunk - Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Újra nem csalódtunk

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Sokadjára, újra ide hozott a sors bennünket, úgy, hogy a hotel oldalán foglalva volt a legolcsóbb két gyermekkel az itt töltött 2 éjszaka. Tökéletes volt minden, ami változott, az előző tartózkodásunk óta, az is előnyére.
Nagyon finom ételek, kedves személyzet, gyönyörűen feldíszített karácsonyi dekorral az egész hotel, igazán jól éreztük magunkat. A wellness tiszta, minden igényt kielégítő, a masszázs teljes kikapcsolódást nyújtott, a gyerekek is nagyon élvezték a fürdőt.
Biztosan nem utoljára jártunk itt!
És ha ez valakinek fontos, reggelire van bundáskenyér! :-)

Újra nem csalódtunk - Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Szeretnéd követni bikali72 felhasználót?    Igen

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
8600 Siófok
Erkel Ferenc u. 49.

2020. január 24.
Nagyon kellemes meglepetés volt. A wellness részleg kiváló, szaunák, infraszauna, gőzkamra, jacuzzik (kültéri is), nagy területen, jó elrendezéssel. A reggeli és a vacsora választéka bőséges és kifogástalan, a két napon más és más ételekkel. Külföldön és belföldön sok helyen megfordulunk, de ez a...

2020. január 21.
Szép környezet, tiszta szobák finom választékos ételek hatalmas választék. Kevés az ingyenes parkoló a fizető napi 2000 Ft. A wellness kicsi, mert az üres ágyakat le takarják törölközővel és egész nap alig vannak ott. Sok vendég nem törődik másokkal és a tilalom ellenére ugrál. A déli fekvésű...

2019. május 13.
Nagyon jól éreztük magunkat. Kedves, udvarias, segítőkész személyzettel volt szerencsénk találkozni. A félpanziós ellátás keretén belül kínált választék igen széles volt, melynek utántöltéséről folyamatosan gondoskodtak. Az igénybe vehető szolgáltatásokkal meg voltunk elégedve, kellemesen...

Residence Konferencia és Wellness Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2018-06-01 - 2020-12-22
 - Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.875,- Ft/fő/éj ártól: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2018-06-01 - 2020-12-22
 - Kedvezményes ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 38.500,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal