bikali72: Újra nem csalódtunk - Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Újra nem csalódtunk

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Sokadjára, újra ide hozott a sors bennünket, úgy, hogy a hotel oldalán foglalva volt a legolcsóbb két gyermekkel az itt töltött 2 éjszaka. Tökéletes volt minden, ami változott, az előző tartózkodásunk óta, az is előnyére.
Nagyon finom ételek, kedves személyzet, gyönyörűen feldíszített karácsonyi dekorral az egész hotel, igazán jól éreztük magunkat. A wellness tiszta, minden igényt kielégítő, a masszázs teljes kikapcsolódást nyújtott, a gyerekek is nagyon élvezték a fürdőt.
Biztosan nem utoljára jártunk itt!
És ha ez valakinek fontos, reggelire van bundáskenyér! :-)

Újra nem csalódtunk - Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Szeretnéd követni bikali72 felhasználót?    Igen

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
8600 Siófok
Erkel Ferenc u. 49.

2020. november 4.
Nagyon rég óta idejárunk, a szokásos színvonalat hozta a szálloda, a személyzet változatlanul a legmagasabb fokozaton azon igyekezett, hogy ez a pár nap gondtalanul teljen. Köszönök mindent nekik!

2020. augusztus 25.
Kimondottan part menti hotelt kerestem, de valami tévedés kapcsán ez a hotel is elém került, és abban a hiszemben foglaltam, hogy a parton van. Aztán odaérve ért a csalódás, hogy út mellett, házak közé beszorítva található ez az egyébként kiváló hotel. A hotel nem túl nagy, elég nagy a wellness...

2020. március 4.
Legjobb! Újra csak ezt tudom írni! Több,mint 10 éve járunk ebbe a szállodába, és még sosem csalódtunk! A kiszolgálás, szobák, a kényelem, a wellness, az ételek, mind mind kiválóak! Szülinapi extra kedvességet is kaptunk, és nagyon szuper ötlet, a meghosszabbított (este 11-ig tartó ) wellness és...

Residence Konferencia és Wellness Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 36.747,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-02
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 29.562,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27
 - Tombol a nyár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 29.008 - 40.611,- Ft/fő/éj között: választott ellátással, wellness oázissal, gyermek animációs programokkal
Érvényes: 2021-06-15 - 2021-08-29