bikali72

bikali72 adatlapja

47 éves vagyok, Pécsett élek. Szeretek utazni, elsősorban belföldön, azon belül is a wellness hoteleket részesítem előnyben.
Családdal utazom, és étterembe is általában családdal megyek.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Nagyétkű  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.01.29
Utoljára itt2023.12.22

Kiváló 2019. március 24.gyerekekkel járt itt
Egyszerűen csúcs! Minden év októberében a kislányommal néhány napot a Budapesti SE I. Gyermekklinikán vagyunk éves kontroll vizsgálaton, és ilyenkor a Ronald McDonald házban lakunk. Első nap mindig éhezéssel, és cukorterheléssel kezdődik a kontroll, és ha gyermek étkezik, akkor én szolidaritok vele, így alakult ki, hogy vizsgálatok végeztével indulás valahová enni valami finomat, de legfőképp sokat.
2016. november 29.gyerekekkel járt itt
Ennyi pénzért, ekkora választékot, mennyiséget sehol nem lehet kapni. Az ételek finomak, széles választék. A pincérek lehetnének kedvesebbek, kicsi jobban odafigyelhetnének az asztalok tisztaságára.
Gyenge 2016. február 29.gyerekekkel járt itt
Egy éjszakát töltöttünk a hotelben, férjemmel és a kislányommal érkeztem. Este 6-kor vettük át a szobát, és másnap reggeli után már távoztunk is. A reggeli bőséges, megfelelő volt. A szoba hagy jócskán kívánni valót maga után, pláne a fürdő, de azt hiszem, ami a legfontosabb minden tiszta volt.