Esztiii: Csodás szülinap a legjobb helyen - Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Győr

Csodás szülinap a legjobb helyen

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 4.
Legjobb! Újra csak ezt tudom írni! Több,mint 10 éve járunk ebbe a szállodába, és még sosem csalódtunk! A kiszolgálás, szobák, a kényelem, a wellness, az ételek, mind mind kiválóak! Szülinapi extra kedvességet is kaptunk, és nagyon szuper ötlet, a meghosszabbított (este 11-ig tartó ) wellness és fürdőtér nyitva tartása!!! Az ételeket külön kiemelném,istenien főznek, mindenki talál magának megfelelőt, még a gyermek is! Kevés 4 csillagos szállodáról mondhatom el ugyanezt. Nálam ők abszolút 5 csillagosak!

Szeretnéd követni Esztiii felhasználót?    Igen

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
8600 Siófok
Erkel Ferenc u. 49.

2020. november 4.
Nagyon rég óta idejárunk, a szokásos színvonalat hozta a szálloda, a személyzet változatlanul a legmagasabb fokozaton azon igyekezett, hogy ez a pár nap gondtalanul teljen. Köszönök mindent nekik!

2020. augusztus 25.
Kimondottan part menti hotelt kerestem, de valami tévedés kapcsán ez a hotel is elém került, és abban a hiszemben foglaltam, hogy a parton van. Aztán odaérve ért a csalódás, hogy út mellett, házak közé beszorítva található ez az egyébként kiváló hotel. A hotel nem túl nagy, elég nagy a wellness...

2020. január 24.
Nagyon kellemes meglepetés volt. A wellness részleg kiváló, szaunák, infraszauna, gőzkamra, jacuzzik (kültéri is), nagy területen, jó elrendezéssel. A reggeli és a vacsora választéka bőséges és kifogástalan, a két napon más és más ételekkel. Külföldön és belföldön sok helyen megfordulunk, de ez a...

Residence Konferencia és Wellness Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 14.399 - 32.961,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2021-03-01 - 2021-12-22
 - Tombol a nyár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 28.657 - 40.120,- Ft/fő/éj között: választott ellátással, wellness oázissal, gyermek animációs programokkal
Érvényes: 2021-06-15 - 2021-08-29
 - Kedvezményes ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 17.001 - 40.048,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2021-03-01 - 2021-12-22