Esztiii: Csodás szülinap a legjobb helyen - Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Győr

Csodás szülinap a legjobb helyen

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 4.
Legjobb! Újra csak ezt tudom írni! Több,mint 10 éve járunk ebbe a szállodába, és még sosem csalódtunk! A kiszolgálás, szobák, a kényelem, a wellness, az ételek, mind mind kiválóak! Szülinapi extra kedvességet is kaptunk, és nagyon szuper ötlet, a meghosszabbított (este 11-ig tartó ) wellness és fürdőtér nyitva tartása!!! Az ételeket külön kiemelném,istenien főznek, mindenki talál magának megfelelőt, még a gyermek is! Kevés 4 csillagos szállodáról mondhatom el ugyanezt. Nálam ők abszolút 5 csillagosak!

Szeretnéd követni Esztiii felhasználót?    Igen

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
8600 Siófok
Erkel Ferenc u. 49.

2020. január 24.
Nagyon kellemes meglepetés volt. A wellness részleg kiváló, szaunák, infraszauna, gőzkamra, jacuzzik (kültéri is), nagy területen, jó elrendezéssel. A reggeli és a vacsora választéka bőséges és kifogástalan, a két napon más és más ételekkel. Külföldön és belföldön sok helyen megfordulunk, de ez a...

2020. január 21.
Szép környezet, tiszta szobák finom választékos ételek hatalmas választék. Kevés az ingyenes parkoló a fizető napi 2000 Ft. A wellness kicsi, mert az üres ágyakat le takarják törölközővel és egész nap alig vannak ott. Sok vendég nem törődik másokkal és a tilalom ellenére ugrál. A déli fekvésű...

2019. december 30.
Sokadjára, újra ide hozott a sors bennünket, úgy, hogy a hotel oldalán foglalva volt a legolcsóbb két gyermekkel az itt töltött 2 éjszaka. Tökéletes volt minden, ami változott, az előző tartózkodásunk óta, az is előnyére. Nagyon finom ételek, kedves személyzet, gyönyörűen feldíszített karácsonyi...

Residence Konferencia és Wellness Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.425 - 26.550,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2018-06-01 - 2020-12-22
 - Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.513 - 25.075,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2018-06-01 - 2020-12-22
 - Kedvezményes ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 38.500,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal