Vendég: Kedvenc szállodám - Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Kedvenc szállodám

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 4.
Nagyon rég óta idejárunk, a szokásos színvonalat hozta a szálloda, a személyzet változatlanul a legmagasabb fokozaton azon igyekezett, hogy ez a pár nap gondtalanul teljen. Köszönök mindent nekik!

2020. november 9. - Residence Konferencia és Wellness Hotel válasza értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Nagy örömünkre szolgálnak kedves szavai és maximális pontszámú értékelése.
Kollegáink igyekeznek mindent megtenni annak érdekében, hogy minden szolgáltatásunk elnyerje kedves vendégeink tetszését. Vezetőink is nap mint nap keresik azokat a pontokat, melyekkel még inkább kedvére tehetnénk az ide érkezőknek. Visszajelzése megerősíti számunkra, hogy jó úton járunk, és a dicsérő szavak új lendületet adnak kollegáinknak!
Szeretettel visszavárjuk Önöket Siófokon, és bízunk benne, hogy akkor is találnak nálunk valami új felfedezni valót.
Üdvözlettel,
Geiger Violetta
szálloda igazgató
Geiger Violetta (Residence Konferencia és Wellness Hotel)
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
8600 Siófok
Erkel Ferenc u. 49.

2020. augusztus 25.
Kimondottan part menti hotelt kerestem, de valami tévedés kapcsán ez a hotel is elém került, és abban a hiszemben foglaltam, hogy a parton van. Aztán odaérve ért a csalódás, hogy út mellett, házak közé beszorítva található ez az egyébként kiváló hotel. A hotel nem túl nagy, elég nagy a wellness...

2020. március 4.
Legjobb! Újra csak ezt tudom írni! Több,mint 10 éve járunk ebbe a szállodába, és még sosem csalódtunk! A kiszolgálás, szobák, a kényelem, a wellness, az ételek, mind mind kiválóak! Szülinapi extra kedvességet is kaptunk, és nagyon szuper ötlet, a meghosszabbított (este 11-ig tartó ) wellness és...

2020. január 24.
Nagyon kellemes meglepetés volt. A wellness részleg kiváló, szaunák, infraszauna, gőzkamra, jacuzzik (kültéri is), nagy területen, jó elrendezéssel. A reggeli és a vacsora választéka bőséges és kifogástalan, a két napon más és más ételekkel. Külföldön és belföldön sok helyen megfordulunk, de ez a...

Residence Konferencia és Wellness Hotel, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Tombol a nyár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 28.793 - 40.311,- Ft/fő/éj között: választott ellátással, wellness oázissal, gyermek animációs programokkal
Érvényes: 2021-06-15 - 2021-08-29
 - Kedvezményes ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 17.407 - 40.284,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2021-02-01 - 2021-12-22
 - Húsvét (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 27.969,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2021-04-01 - 2021-04-05