Realista: Kedves hely, pici hibákkal - SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

Kedves hely, pici hibákkal

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
A város egyik legszebb utcájában van. Gyönyörű a kertje, ápolt tavacskával, csobogókkal. Hangulatos külső teraszok vannak, ahol ki is szolgálnak. A szoba-fürdőszoba tiszta, rendes,4*-nak megfelelő átlagos felszereltséggel.
A mosdónál a piperepolc kicsi. A balkonajtó zárja hibás, nem lehet bukóra nyitni. Nem ártana egy szúnyogháló.Az ágyak kényelmesek.
A reggeli változatos, friss ételekkel,friss pékárúval. A natur-tea választék szűkös, a tejbegrízen kívül, a többi étel neve nincs kiírva.
Az első estén a vacsora olyan volt, mintha nem lenne a szakácsnak fűszer-készlete. Utána ez megjavult és a választékkal sem volt semmi gondunk. Kellemesek és ízletesek az apró -főleg mediterrán jellegű- ízelítő falatok, pici tálacskákon.
Ügyes, további fogyasztásra ösztönző ötlet a déli leves-ajándék és a 2=1(árért) koktélkínálat!
A wellness részleg-a szálloda méretéhez képest- nem túl nagy, de tiszta, szépen kivitelezett és minden élményelem működik. Sajnos úszásra alkalmas vízfelület nincs, de a 4-féle szauna kárpótol.
A szálloda legnagyobb erénye a mindenhol udvarias(recepciónál, étteremben, drinkbárban,szobaasszonyoknál)egyaránt készséges személyzet!

Étkezés:

Szeretnéd követni Realista felhasználót?    Igen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok
Batthyány u. 24.

2020. május 15.
Már három alkalommal voltunk vendégei a hotelnek.A személyzet nagyon barátságos,segítőkész.Mikor először tartózkodtunk ott,nagyon részletes,helyi szemmel ,tapasztalattal kaptunk tippeket ,hogy mit hol merre érdemes meglátogatni,megnézni,részletes térképpel.Az étkezés nagyon jó,ízletes,a feltöltés...

2020. február 26.
Udvarias, segítőkész személyzet, kellemes ízek, jó környezet . Kutya barát hely , kényelmes szoba! A wellnes részleg nagyon kicsi, úszásra alkalmatlan medence.

2020. február 21.
Párommal egy hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben. -Tisztaság mindenütt,udvarias személyzet,finom laktató ételek,zárt kényelmes parkoló, wellness zsúfolt, de kulturált. -Külön tisztelet és köszönet az "egyik utolsó Mohikán-nak" János bácsinak a pincérek között! -Ő még az igazi vérbeli...