Kurta Kocsma Vendéglő Solt

6320 Solt, Kecskeméti út 72.

Kurta Kocsma Vendéglő Solt a térképen

Kurta Kocsma Vendéglő Solt értékelése:

1. helyezett a 3 solti étterem közül
40. helyezett Dél Alföldön - 842 étterem közül

Kurta Kocsma Vendéglő Solt vélemények

2019. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Egy cigánypecsenyét kértem krumplival, de kb. hagymás rostélyost kaptam hasábbal. Nagyon, de nagyon finom volt. A hús kellően átklofolva, megfelelően átsütve. Az uborkasaláta is finom volt.
Máskor is ebédeltem már náluk pl. a gulyáslevesük is nagyon finom.
Forgalmas hely, de nagyon gyors a kiszolgálás, nem kell sokat várni az ételre.

2019. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. május 17.
Egy rendezvényről tartottunk hazafelé,amikor betértünk a Kurta Kocsmába. Nagyon korrekt hely,az ételek finomak és bőségesek,a kiszolgálás kedves,rugalmas és gyors. A nyitvatartás szinte hihetetlen. A vendégek egyedi igényeit is figyelembe veszik. A szendvicsválaszték sokszínű és kiadós. Amit hiányoltam az a teljes kiőrlésű termékek(legalább minimális szinten).

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ajánlás alapján tértünk be SAJNOS! ! ! Helyet foglaltunk az asztalnál,fél óra után már rá szóltunk pincérnőre,hogy legyen szíves vegye már fel rendelést! Másfél óra várakozás után meguntuk az ottlétet,mivel utánunk érkező vendégek is már túl voltak az ebédjükön,sőt már fizettek is! A felszolgálás kriminális,asztal koszos,parkoló az udvarban ami porol és száll az ételbe stb.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 2.
Ajánlás alapján tértünk be. A hely szinte tele volt szombat ebédidő után. A rendelésnél gond volt a választás a széles és kívánatos választék miatt :-)
A kiszolgálás diszkrét és gyors volt, a rendelt ételek mennyisége, minősége, ár/érték aránya kiváló. Egy kezemen meg tudnám számolni a helyeket, ahol ilyen ízletesen főznek.

2017. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. május 1.
Hosszú útról tértünk be haza felé. Most sem csalódtunk. Ritka alkalom, de úgy döntöttünk most meleg ételt ennénk itt. Természetesen tele volt az egész étterem, a kiszolgálás gyors. Én marhapörköltet kértem galuskával, fél adagot. Bőven elég volt és nagyon finom, és természetesen hihetettlenül megfizethető. Lehet jó ételt olcsón is kapni! ! !

2015. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. április 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kollégákkal jártunk erre, az egyikőjük ajánlotta a helyet. Ebédidőben érkeztünk, így adta magát a dolog, hogy megálljunk egy gyors ebédre. A kiszolgálás gyors, udvarias. A pultban sokféle gyorsan fogyasztható ételt láttunk, szépen elrendezve. Biztosan finomak is voltak, de mi inkább a melegkonyai kínálatból választottunk. A kínálat sokrétű, mindenki találhat magának ételt.

2014. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. április 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kamionosok és a Városi emberek igazán kedvelt helye. Negatívumnak számít viszont hogy a Nehéz tehergépjárműveknek nem nagyon van Parkoló. Csak a Vendéglő előtt tud félrehúzódni max 2. db a patkára. Hát nem éppen Praktikus. De menjünk beljebb. . . . bent egy igazi Kurta érzés csap állon egy kis Vendéglővel keverve. A pultban a kiszolgálás gyors, pontos, kedves.
Kiskôrös

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 3. - 7 látogató hasznosnak vélte
A solti Kurta Kocsma nagyon jó helyen van. Akárhányszor keresztül autózunk Solton - és ez elég sokszor előfordul,bármelyik nagymamához is utazzunk,v agy a férjem kamionnal - biztosan mindig megállunk. Sietősebb utakon elmaradhatatlan valamelyik szendvics - mindegyik friss,remek ízkombinációkkal,úgymint sonkás-tükörtojásos, Kurta-burger,vagy a személyes kedvencem a frissen sült rántott-húsos.

Legnépszerűbb csomagok Solton és környékén
Duna Hotel
Paks
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.17. - 2019.12.31.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.17. - 2019.10.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációval, gyermek és felnőtt programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.07.07.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2-3 éjszaka 13.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárbérléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.09. - 2019.12.20.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 10.160 - 11.848,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2018.11.19. - 2019.12.22.
Ráckeve
2019.06.19. - 2019.09.30.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borkóstolóval, borbekészítéssel, kenuzással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.20. - 2019.09.01.

Szállodák Solt környékén
Zichy Park Hotel Solt
Napi árak
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kényeztető pihenés (min. 3 éj)

Kurta Kocsma Vendéglő SoltX