Somosi Fogadó Étterme Somoskőújfalu

3121 Somoskőújfalu, Somosi út 188.

Somosi Fogadó Étterme Somoskőújfalu a térképen

Somosi Fogadó Étterme Somoskőújfalu értékelése:

1. helyezett az 1 somoskőújfalui étterem közül
481. helyezett Észak Magyarországon - 879 étterem közül

Somosi Fogadó Étterme Somoskőújfalu vélemények

Salgótarján

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 29.
Párommal a nőnapot szerettük volna valahol megkoronázni egy vacsorával,így hát betértünk ide. Udvarias fogadtatás után:nekiláttunk a svédasztalos menünek és nagyon jól laktunk. Az ételek jó/kiváló ár-érték arányúak,de például a fokhagymás tarja már a csúcsgasztronómia határait súrolja. A hely tiszta és az ételeket sem hagyják kihűlni.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Nerég voltunk ott egy vasárnapi napon. Kellemesen meglepödtünk, mivel lehetett válaszatni a menü és a svédasztalos ebéd közt. A svédasztalos változatot kértük amit nem bántunk meg. Az ételek választéka jó volt és az ízek nagyon jók - háziasak. Az ár-érték arány kiváló. Aki arra jár annak csak ajánlani tudom, biztos hogy nem fog csalódni - ha szereti a jó magyaros házias ízeket.

2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. december 22.
Kollégákkal itt fogyasztottuk el az évzáró ebédünket. Csábító volt a svédasztalos, korlátlan ételfogyasztás. A választékkal nem is volt baj és a fogyást is pótolták folyamatosan. Viszont az ételek hidegek voltak és kiszáradtak, az ízük pedig jellegtelen. A palacsinta pergamenszerűre száradt és minimális töltelék volt benne. Csalódással jöttem el.

Legnépszerűbb csomagok Somoskőújfaluban és környékén
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádé délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szalonjátékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.05. - 2020.09.06.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2021.12.05.
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, állatsimogatóval, bográcsozási- grillezési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.06.05. - 2020.12.31.

Szállodák Somoskőújfalu környékén
Hotel Eger & Park Somoskőújfalu
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
La Contessa Kastélyhotel Somoskőújfalu
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Hotel Villa Völgy Somoskőújfalu
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)

Somosi Fogadó Étterme SomoskőújfaluX