Hotel Fagus Sopron

Hotel Fagus Sopron
Hotel Fagus SopronHotel Fagus Sopron
Hotel Fagus SopronHotel Fagus Sopron

Hotel Fagus Sopron bemutatkozása

A Hotel Fagus a csodálatos Lövérekben kínál kényelmes szállást turisták és tökéletes felszereltséget üzletemberek számára. A szálloda gyönyörű zöld környezetben található, közel Sopron történelmi városához, az osztrák határhoz, valamint a Fertő tóhoz.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Fagus Sopron vélemények

Kiváló 2017. január 15.gyerekekkel járt itt
Először jártunk Sopronban, de biztosan vissza fogunk még térni. Nagyon tetszett a szálloda, kellemes 3 napot töltöttünk itt. A wellness egy kissé el volt hanyagolva, de más problémát nem tapasztaltunk. Bátran tudjuk ajánlani mindenkinek! Kutyával érkeztünk és semmi gondot nem okozott, gyönyörű szobában helyeztek el minket.
Kiváló 2016. augusztus 3.a párjával járt itt
Három napot töltöttünk ebben a csodálatos helyen lévő szállodában. A szoba és fürdőszoba is tiszta volt, a matrac kényelmes. Csak reggelit kértünk, az bőséges volt és jó ízű. A személyzet kedves volt. Csak jót tudok írni róluk. A wellness nem működött, de erről már a foglaláskor tájékoztattak, így nem volt meglepetés. Teljesen korrekt volt minden. A wifi jelerőssége nem volt mindig megfelelő.
Kiváló 2016. július 9.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk a szállodában. Összességében nagyo elégedettek voltunk. A szoba tiszta volt, a matrac kényelmes volt. Az ételek választéka a lehető legszuperebb volt és minden nagyon finom volt. A wellnes részleg is kiváló volt. Amibe bele tudtunk volna kötni az a padlószőnyeg elhasználtsága a folyosókon illetve szét akart esni az erkélyen a kis asztal. De ez minket nem zavart.
Kiváló 2016. május 6.a párjával járt itt
Csodaszép hétvégét töltöttünk férjemmel a soproni Fagus Hotelben. Kissé nehezen találtunk oda még a gps segítségével is, de azért megoldottuk. Nyugodt, pihenésre teljesen megfelelő helyen található a szálloda, és a szobánkból is pazar kilátás nyílt. Az ellátásunkban csak reggeli volt benne, de az olyan bőséges választékú volt, hogy késő délutánig evésre gondolni sem kellett.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Áprilisban a párommal,vagyis helyesebben a vőlegényemmel Sporonban töltöttünk pár napot, a Fagus Hotelben. A párom elkövette azt a hibát, hogy véleményeket,kommenteket olvasott a szállodáról. . . Az utazás előtti egy hetünk azzal telt,hogy ezeket boncolgatta, hogy vajon milyen lesz a hely, a szállás, stb.
Kiváló 2016. február 12.a párjával járt itt
2016. februárjában töltöttünk el 3 csodálatos napot a hotelben. Én nagyon kritikus vagyok, de a legnagyobb rosszindulattal nem tudtam hibát találni. Némi kis esztétikai hiba voltak, /pl. padlószőnyeg/ de ez elenyésző volt ahhoz a sok jóhoz amit kaptunk. Szerintem nagyon kényelmes, tiszta és komfortos a szoba.
Kiváló 2015. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
A szálloda szép környezetben helyezkedik el, csendes helyen. Az étterem választéka kifogástalan, ízletes és bőséges :) Kedves, segítőkész alkalmazottakkal találkoztunk és itt ittam a legjobb koktélokat :) Nekem a programkínálat kicsit kevésnek bizonyult, és a medence vize nagyon hideg volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 24.gyerekekkel járt itt
3 napot töltöttünk itt ebben a gyönyörű szállodában. Már érkezéskor kellemes élmény fogadott minket, megtapasztaltuk, hogy milyen is a soproni vendégszeretet: vonattal mentünk, gyerekekkel, bőröndökkel, s gyalog indultunk a szállodához. Ám útközben egy helyi autós megállt, s elvitt minket és a csomagokat a szállodáig csupa kedvességből!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 13. járt itt
Mint már előttem többen leírták, nagyon szép, csodálatos környezetben fekvő szálloda. A tisztaság is teljesen rendben volt, a párom nagyon alaposan ellenőrizte, mint Anthony Melchiorri :) A személyzet barátságos, segítőkész, bár sok segítség nem kellett, mert nem volt különösebb problémánk, a wellness részleg használatánál, kértünk itt-ott segítséget, és nagyon segítőkészek voltak.
Kiváló 2015. június 30.családjával járt itt
Gyönyörű környezet (fás, tóval, fahíddal) szép, tiszta, modern szálloda (az étterem külön szót érdemel) finom ételek, segítőkész személyzet. Mindenkinek ideális hely a pihenésre, pároknak, családoknak egyaránt. A gyerekeknek játszótér, játszószoba, gyerekmedence. A parkoló és a wellnesrész kicsit. Nagyon jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudjuk.