Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Lövér Sopron vélemények

2013. november 21.gyerekekkel járt itt
Anyósomék 20 éve minden házassági évfordulójukat ebben a szállodában ünneplik. A kerek évszám alkalmából, mi is Velük tarthattunk. Nagyon jól éreztük magunkat, a városban épp "Tündér fesztivál" volt, amiért plusz kedvezményben is részesültünk. A szálloda gyönyörű környezeteben található, a személyzet rendkívül kedves.
2013. november 20.családjával járt itt
Családommal jártam itt nemrégiben ! A környezet és a légkör az maximálisan tetszett. Nyugalmas,természetközeli mégis modern! Wellness részlege nagyon tetszett. A szobák csendesek és nyugodtak voltak. Nagyvonalú és szép az étkezője! A személyzet rendkívül figyelmes,segítőkész! Sehol nem tapasztalt módon figyelnek a vendégek legapróbb kívánságaira.
2013. november 14.a párjával járt itt
Kedvesen fogadtak, de semmilyen lehetőséget nem kínáltak, közösséggel együtt eltöltendő időre. Értem alatta a kirándulást, a csokigyár megtekintését,stb. A vacsorához tartozott 1-1 dl bor, amit külön kellett kérni a pincértől elég furcsa módon. Ez a gesztus nem tetszett. Ha valaki kér sima vizet a vacsorához , hát nem éppen szívgerjesztő cselekedet.
2013. november 4.gyerekekkel járt itt
Tetszett: Étterem valóban 1 osztályú, óriási választék, nagyon finom ételek, kedves profi személyzet. Az ágyak nagyon kényelmesek (ortopéd matrac). Nagyon jó ár/érték arány.
Nem tetszett: az "úszómedence" nagyon kicsi: 5*10 méter, gyakorlatilag használhatatlan. A szobákban nincs WIFI, csak a hallban.
2013. október 28.gyerekekkel járt itt
A szállodában alapjában véve jól éreztük magunkat. Nagyon tetszett az étkezéseknél a pincérek hozzáállása és segítőkészségük. Az ételek nagyon elnyerték a tetszésünket,változatosak és bőségesek voltak. A szobában lévő ágybetéttel volt gondunk. Az ágybetét nagyon kemény volt és a párnát is keménynek találtam.
2013. október 21.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon szép helyen van. A személyzet kedves és segítőkész. Ami nagyon zavaró volt, hogy a vendégek gyerekei nagyon hangosan rohangáltak. A közös helyiségek bútorain, asztalain kersztülmászva órdítozva játszottak. Nem a számukra kijelölt helyen. Nem lehetett nyugodtan meginni vacsora után egy koktélt.
2013. október 15.gyerekekkel járt itt
3 éjszakára érkeztünk a hotelba. A személyzet, kedves, segítőkész. Az étteremben az ételek nagyon finomak voltak, bár számomra a reggeli ugyan változatos és finom volt, valami hiányzott. A vacsora kifogástalan volt, bár értékeltem volna, ha nem csak 2 fajtából lehet választani.
2013. október 11.a párjával járt itt
Minden szervezetten, összehangoltan müködik. Kéréseinknek azonnal eleget tett a személyzet. Ami nem tetszett: csak egy szauna üzemelt és a pezsgőfürdő nyolc fuvókájából három rossz volt.
Mi nagyon jól éreztük magunkat, megtaláltuk a nekünk való programokat.
Köszönjük szépen! További jó munkát Kívánunk Önöknek!
Üdvözlettel Sasvári Márta és Pálinkás György
2013. október 9.a párjával járt itt
A szálloda gyönyörű helyen van, a személyzet udvarias. Maga a szálloda teljesen átlagos, nincsenek meglepetések, azt kapod, amit ígérnek, a képek nem hazudnak. Ami manapság eléggé pzitív. A wellness részleg tetszett a legjobban és az avítt berendezésű szoba a legkevésbé. Összességében bátran merem ajánlani.
2013. október 8.családjával járt itt
A hotel nagyon szép környezetben helyezkedik el, a város legszebb pontján. Szobái szépek, tiszták, bár egy kissé a 80-as évek jutottak róla eszembe. A portaszolgálaton nagyon kedves, közlékeny recepciósok végzik a dolgukat. Az étterem és az étel remek, igen gazdag választékkal, főleg a reggeli volt sokrétű.