Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Lövér Sopron vélemények

Kiváló 2015. december 6.a párjával járt itt
A kellemes fenyőillat már a parkolóban azt sugallja, hogy itt csodálatosan fogod érezni magad. Valóban – a tisztán tartott betonút és parkoló mellett pázsit, gyönyörű fenyőfákkal, este kellő világítással a legmegfelelőbb fogadtatás. Ez a fogadtatás folytatódik a szinte már patinásnak számító, nagy szálló recepciójánál: kedvesek, készségesek az itt dolgozók.
Hotel Lövér Sopron - Külső képHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - Medence/kertHotel Lövér Sopron - KörnyékHotel Lövér Sopron - SzobákHotel Lövér Sopron - SzobákHotel Lövér Sopron - BelsőHotel Lövér Sopron - KörnyékHotel Lövér Sopron - KörnyékHotel Lövér Sopron - Vendéglátás
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. október 18.csoporttal járt itt
Csoportosan érkeztünk a Hotel Lővérbe. Egy jó levegőjű, csendes helyen fekszik a város szélén, körbevéve az erdő fáival. Keveset tartózkodtunk itt, mivel feszített tempójú programjaink voltak. Nagyon kényelmes volt a fekhely, tágas a szoba. A fürdőszobában jobb lenne kád helyett zuhanyfülkés megoldás, Többünknek kicsit nehéz volt így a fürdés.
Kiváló 2023. január 12.családjával járt itt
Minden szuper volt, kár, hogy bezárt. Sopron a szálloda bezárása miatt számomra nagy mértékben csökkentette vonzerejét! Fáj a szívem, mert ilyen megfizethető árú , jó helyen levő és kedves helyet még egyet nem találtam az országban, pedig már sok helyen jártam. A konyhája, a választék mindig kíváló volt!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Kiváló 2018. július 12.a párjával járt itt
Négy napot töltöttünk kedvenc városunkban, Sopronban, az idén először kipróbált Hotel Lövérben. Először szálltunk itt meg, a korábbi (többször tesztelt) szállodával nagyon meg voltunk elégedve, így egy kicsit féltünk, nem fogunk-e csalódni. SEMMIBEN sem csalódtunk! Mindenkinek ajánlom a Lövér Szállót!
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották! Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést, a visszaigazolást, hogy amit csinálunk, megéri! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Szeretettel várjuk Önöket ismét!
2018. július 18., Hotel Lövér
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2017. július 15.gyerekekkel járt itt
Már második nyaralásunkat töltjük ebben a szállodában, tavaly egy gyermekkel és kismamaként, idén egy hét éves és egy 10 hónapos gyermekkel mentünk. Az egész család nagyon jól érezte magát tavaly is, idén is. Ebben a kategóriában még nem találkoztam olyan szállodával, ahol minden nap cserélik a szobában a poharainkat, itt meglepődve tapasztaltuk, hogy igen.
Hotel Lövér Sopron - KörnyékHotel Lövér Sopron - Medence/kertHotel Lövér Sopron - Medence/kert
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy családi pihenésük helyszínéül ismét szállodánkat választották. Nagyon örülünk a pozitív véleményének és visszatérési szándékának. Szeretettel várjuk Önöket ismét a Hotel Lövérben!
2017. augusztus 11., Várhelyi Ágnes
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Kiváló 2017. április 30.a párjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk április elején a soproni fenyveserdőben, a Lővér Hotelben. Nem csalódtunk, kellemes fogadtatásban részesültünk, szép, tiszta szobát kaptunk, délidőben mindjárt mehettünk a levesebédre, s udvarias kiszolgálókkal találkoztunk. Napközben a hallban szamovárból tölthettünk magunknak az illatozó zöld teából.
Hotel Lövér Sopron - Külső képHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - SzobákHotel Lövér Sopron - SzobákHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - BelsőHotel Lövér Sopron - BelsőHotel Lövér Sopron - BelsőHotel Lövér Sopron - BelsőHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - Külső képHotel Lövér Sopron - Külső képHotel Lövér Sopron - BelsőHotel Lövér Sopron - BelsőHotel Lövér Sopron - BelsőHotel Lövér Sopron - BelsőHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - Vendéglátás
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük, hogy megosztotta véleményét szállodánkról és szintén hálásak vagyunk a maximum pontos értékelésért is! Örülünk, hogy mindennel elégedettek voltak, várjuk vissza Önöket legközelebb is!
2017. augusztus 11., Várhelyi Ágnes
Kiváló 2023. május 18.a párjával járt itt
Rendszeresen visszajárunk. Kitűnő a szálloda elhelyezkedése. Nagyon jó a Soproni-hegység mikroklímája, még nyári hőségben is. Már a szállodából rátérhetünk a Soproni hegységben jól kiépített turista utakra, A hegység különböző pontjain lévő kilátókból csodálkozhatjuk a környező táj szépségét.
Hotel Lövér Sopron - Egyéb
Kiváló 2019. július 26.barátokkal járt itt
Többször jártam már a Hotelben, és mindig nagyon jól éreztem magam. Most egy barátnőmmel üdültünk egy hetet, és ő is nagyon jól érezte magát, bár az úszómedencét kicsit "rövidnek" találta, de azért így is úszott pár tempót. (úszóbajnok révén). Én a déli leveseknek örültem nagyon, mert bőven elég volt a vacsoráig, ami rendkívül nagy választékot kínált.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a dicsérő szavakat Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!
2019. október 17., Hotel Lövér
Kiváló 2018. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Csodálatos környezet, kényelmes szoba ! Segítőkész , kedves , felkészült személyzet ! ! Fantasztikusan finom ételek. Jó lenne , ha az uszoda kicsit nagyobb lenne! Jól felszerelt játszószoba a csemetéknek. Tökéletes kikapcsolódást , pihenést nyújt a szálloda. Ami még nagyon jó , hogy kutyabarát , így négylábú kedvenceinket sem kell otthon hagyni. Egészen biztos, hogy vissza térünk ide !
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy pihenésük helyszínéül a szállodánkat választották. Nagyon örülünk a pozitív véleményének és visszatérési szándékának. Szeretettel várjuk Önöket ismét!
2018. szeptember 18., Hotel Lövér
Átlagos 2018. április 1.családjával járt itt
Kicst szocreálos, szot üdülős érzés. A személyzet viszont kedves! A kellemetlen meglepetés: Azt még tudomásul vettem szó nélkül, hogy a campari-narancs koktél szinte nyomokban sem tartalmaz camparit. Az viszont kiverte a biztosítékot mikor láttam, hogy két korsó sörünket 3 korsóból töltögetik össze, majd felkeverik, hogy legyen valamennyi hab a krigli tetején.
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy pihenése helyszínéül a szállodánkat választotta. Köszönjük észrevételét, a fent jelzett problémák többé nem fognak előfordulni, eljártunk az ügyben! Várjuk Önt ismételten szállodánkba!
2018. április 6., Hotel Lövér