Hotel Szieszta Sopron ★★

Hotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

A Hotel Szieszta legnépszerűbb csomagjai

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel (min. 3 éj)
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron - Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Hotel Szieszta Sopron - Repülj velünk a fellegekbe! (1 éjtől)
Repülj velünk a fellegekbe! (1 éjtől)
Hotel Szieszta Sopron - Pünkösd (min. 1 éj)
2024.05.20-ig
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Szieszta Sopron vélemények

Kiváló 2015. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép (családi) szobát kaptunk. Az ételek nagyon finomak voltak, rengeteg választékkal. Ital a vacsorához nem járt, de citromos vizet lehetett rendelni kancsóban 200. -Ft-ért, ami négy személynek elegendő volt. Kicsit "retró" szálloda nálunk csak a fürdőszoba kádja(átfestett) és az erkély mivel sima beton nem tetszett.
Hotel Szieszta Sopron - EgyébHotel Szieszta Sopron - KörnyékHotel Szieszta Sopron - KörnyékHotel Szieszta Sopron - KörnyékHotel Szieszta Sopron - WellnessHotel Szieszta Sopron - WellnessHotel Szieszta Sopron - KörnyékHotel Szieszta Sopron - Szobák
Átlagos 2015. augusztus 24.a párjával járt itt
A Wellness kicsi a szálloda vendég létszámához képest.A konditerem felszereltsége gyenge.Nem közölték ,hogy a soproni fedett uszoda egész augusztusban zárva.
Átlagos 2015. augusztus 17.családjával járt itt
Amikor beléptünk rögtön a 80-as évek ugrott be . A bútorok és az épület mind ezt sugározta . De ennek ellenére egy rossz szavam se lehet . Rengeteg kirándulós programokat kínálnak és a táj is szép . Mindeni megtalálhatja a neki kedvére való időtöltést. (kerékpártúrák, buszkirándulás, gyalogtúrák ) közelbe nagyon sok nevezetes látni valók vannak .
Hotel Szieszta Sopron - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
2015. augusztus 7.a párjával járt itt
Sopron miatt választottuk a Hotel Sziesztát, mert tudtuk, a város gyönyörű, a Lővérek maga a paradicsom a természet szerelmeseinek. A szálloda kissé lelakott, felújításra szorul, a személyzet teszi a dolgát, számunkra csak a konyha dolgozói nyújtottak maximális teljesítményt, persze az étterem beosztottjai is állták a sarat a július telt házas időszakban.
2015. július 15.a párjával járt itt
gyönyörű helyen van,remek a kilátás,így ráférne a felújítás,nívósabbá tehetnék,mert az elhelyezkedés alapján többet vár az ember. Az ellátás nagyon jó,az ételek bőségesek,finomak,széles skálán mozognak. Több odafigyeléssel,fejlesztéssel négy csillagos szálloda lehetne.
Hotel Szieszta Sopron - Környék
2015. július 14.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt a 35. házassági évfordulónk alkalmával,a Hűség városában! Szép környezetben van a szálloda,felújított szobát rendeltem ami tiszta volt! Segítőkész recepció,előzékeny bárpincérek,finom konyha,megfelelő wellnesz,jó ár amit tapasztaltunk! Karbantartást igényel ami akkor is zajlott! Jól éreztük magunkat egész héten!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Gyenge 2015. június 14.gyerekekkel járt itt
Ide biztos, hogy nem fogok visszatérni! A környezet szép! Az étterem pont olyan mint a képeken: tiszta, szép. Folyamatosan töltötték a svédasztalt. Minden finom volt. Ezen kívül semmivel nem voltunk megelégedve. Egy kényelmesnek nem mondható Gabi heverőn aludtam 5 napig. Levegőtlen, szűk szobánk volt.
Gyenge 2015. június 13.a párjával járt itt
A hotel szép környezetben fekszik de nagyon lerobbant. A 270 szobàs hotelben nagyon kicsi a wellness részleg kicsi a medence vize nagyon hideg A szoba ugyan kényelmes de nagyon meleg. Mi a 6-ik emeleten kaptunk szobàt de sajnos jött egy kb. 30 fős iskola csoport és pont főlöttünk voltak làrmàztak,ordibàltak,dübörögtek nem emberi módon viselkedtek.
Kiváló 2015. április 12.a párjával járt itt
Nagyon kedves volt mindenki,a wellness részleg csodás volt. Az étkezésről pedig csak a legmagasabb rébuszokba lehet beszélni. Rengeteg helyen jártam,de ilyen ételbőség és ilyen fantasztikus minőséget kevesen tudnak prezentálni. Egyszóval mindenkinek csak ajánlani tudom. Sajnos az időjárás nem kedvezett nekünk,de a hotel szolgáltatásai kárpótoltak minket.
Hotel Szieszta Sopron - Külső képHotel Szieszta Sopron - SzobákHotel Szieszta Sopron - WellnessHotel Szieszta Sopron - WellnessHotel Szieszta Sopron - Szórakozás/SportHotel Szieszta Sopron - Vendéglátás
Átlagos 2015. április 7.a párjával járt itt
Nagyszerűen szervezett út Pozsonyba , felkészült idegenvezetőkkel. Városnézés "meseautóval " kellemes. Személyzet kedélytelenül rezignáltan szolgálta a vendégeket. A Wellnes- uszoda részlegénél teljes érdektelenség volt tapasztalható a szolgáltatás idő + helyzet betartását illetően.
Hotel Szieszta Sopron a térképen
9400 SopronLővér krt. 37.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 900 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád