Hotel Szieszta Sopron ★★

Hotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

A Hotel Szieszta legnépszerűbb csomagjai

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel (min. 3 éj)
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron - Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Hotel Szieszta Sopron - Repülj velünk a fellegekbe! (1 éjtől)
Repülj velünk a fellegekbe! (1 éjtől)
Hotel Szieszta Sopron - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Szieszta Sopron vélemények

Gyenge 2015. június 13.a párjával járt itt
A hotel szép környezetben fekszik de nagyon lerobbant. A 270 szobàs hotelben nagyon kicsi a wellness részleg kicsi a medence vize nagyon hideg A szoba ugyan kényelmes de nagyon meleg. Mi a 6-ik emeleten kaptunk szobàt de sajnos jött egy kb. 30 fős iskola csoport és pont főlöttünk voltak làrmàztak,ordibàltak,dübörögtek nem emberi módon viselkedtek.
Kiváló 2015. április 12.a párjával járt itt
Nagyon kedves volt mindenki,a wellness részleg csodás volt. Az étkezésről pedig csak a legmagasabb rébuszokba lehet beszélni. Rengeteg helyen jártam,de ilyen ételbőség és ilyen fantasztikus minőséget kevesen tudnak prezentálni. Egyszóval mindenkinek csak ajánlani tudom. Sajnos az időjárás nem kedvezett nekünk,de a hotel szolgáltatásai kárpótoltak minket.
Hotel Szieszta Sopron - Külső képHotel Szieszta Sopron - SzobákHotel Szieszta Sopron - WellnessHotel Szieszta Sopron - WellnessHotel Szieszta Sopron - Szórakozás/SportHotel Szieszta Sopron - Vendéglátás
Átlagos 2015. április 7.a párjával járt itt
Nagyszerűen szervezett út Pozsonyba , felkészült idegenvezetőkkel. Városnézés "meseautóval " kellemes. Személyzet kedélytelenül rezignáltan szolgálta a vendégeket. A Wellnes- uszoda részlegénél teljes érdektelenség volt tapasztalható a szolgáltatás idő + helyzet betartását illetően.
2015. február 12.barátokkal járt itt
A szálloda nagyon szép környezetben található, de tény, hogy elég retro. Ez nem csak a külsején látszik, hanem a szobákon is. A berendezés és a milliő is visszavezet minket a szocializmus idejébe,(legalább a fiatalabb korosztály is meglátja milyen is volt régen) de tisztaság van, a szobák fölszereltek.
Hotel Szieszta Sopron - SzobákHotel Szieszta Sopron - SzobákHotel Szieszta Sopron - SzobákHotel Szieszta Sopron - BelsőHotel Szieszta Sopron - Szórakozás/SportHotel Szieszta Sopron - VendéglátásHotel Szieszta Sopron - Külső kép
Átlagos 2015. február 8.családjával járt itt
Négy téli napot töltöttünk el a kicsit szocreál szállodában. Napközben átjártunk Ausztriába sielni, így csak a reggeli és esti időt töltöttük a szállodában. Az itt tartozkodási időnk alatt a medencét éppen karban tartották, erről megérkezésünk előtt már tájékoztattak.
Átlagos 2015. január 8.a párjával járt itt
Sopront nagyon szeretem, ezért választottuk a karácsonyi ünnepek eltöltésére. A szállodában viszont csalódtunk. A vacsora a megadott időpont után 15-20 percet késett. Semmi ünnepi rendezvény nem volt. Karácsony első napján délután forraltbor és bejgli szerepelt az ajánlásban. A forralt borra várni kellett /nem a elején mentünk/.
Kiváló 2015. január 5.gyerekekkel járt itt
Összességében mindennel meg voltunk elégedve. Változatosak voltak az étkezések (bár este lehetett volna többféle édesség), mind reggel mind este, tisztaság volt és mindent lehetett használni, amit meghirdettek. Végre egy szálloda, ahol nem kellett télen fagyoskodni.
Átlagos 2015. január 5.a párjával járt itt
9 emeletes szálloda - 3 felvonó - 2 működött, 1 folyamatosan rossz volt sok volt a várakozás emiatt. (7. emeleten laktam). A szobák szépek látszik rajtuk a felújítás ami kiterjedhetett volna a padlószőnyegre is az erősen kopott állapotban van. A fürdőben a zuhanykabin kicsi, a zuhanyfejet nem tudtuk rögzíteni mert a tartója törött volt, kérdésre a válasz nincs tartalék nem tudják javítani.
2015. január 3.a párjával járt itt
Szilveszterkor voltunk a szállodában. A szilveszter kiválóan volt megszervezve. Nem lehet ellene semmit szólni. A program, az ellátás még egy 5 csillagos szálloda sem tudta volna jobban. A kifogás csak a wellnes ellen volt, szinte mindenki részéröl akivel beszéltünk. A welnesz rész hideg volt, és a nagymedencében sem ment bele szinte senki.
Kiváló 2014. december 25.a párjával járt itt
December 20-22. között voltunk férjemmel először a szállodában, de reméljük, nem utoljára. Mi általánosságban meg voltunk elégedve minden szolgáltatással. A szoba-fürdőszoba tisztaságával, az éttermi ellátással, a recepciós hölgy /G. Ivett/ aranyos kedvességével de a városnézésre minket kísérő István bácsi idegenvezetése már hab volt a tortán.
Hotel Szieszta Sopron a térképen
9400 SopronLővér krt. 37.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 900 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád