Hotel Szieszta Sopron ★★

Hotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

A Hotel Szieszta legnépszerűbb csomagjai

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel (min. 3 éj)
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron - Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Hotel Szieszta Sopron - Szieszta Relax (1 éjtől)
Szieszta Relax (1 éjtől)
Hotel Szieszta Sopron - Repülj velünk a fellegekbe! (1 éjtől)
Repülj velünk a fellegekbe! (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Hotel Szieszta Sopron vélemények

2022. április 19.a párjával járt itt
Ket ejszakat töltöttünk el a parommal aprilis elejen. Mar vagy negyedszer vagyunk itt es most sem csalodtunk. Kedves fogadtatas a recepcion, a szoba egy kicsit retros volt, de mi ezt valasztottuk, tudtuk, hogy mi var rank. Egyebkent tisztasag volt, gyönyörü hofeher agynemüvel, kenyelmes fekvöhellyel.
Hotel Szieszta Sopron - WellnessHotel Szieszta Sopron - KörnyékHotel Szieszta Sopron - WellnessHotel Szieszta Sopron - Környék
Kiváló 2022. január 3.barátokkal járt itt
Korábban olvastam hozzászólásokat, kritikákat a hotelról. Kicsit félve vágtan bele, de hatalmasat csalódtam, méghozzá kellemesen. Tudtam, hogy nem 5 csillagos helyre készülök, mert az nem fér bele a költségvetésembe, ennek ellenére mindent megkaptam abban az 5 napban, amit csak szerettem olna, amire vágytam.
2021. október 25.családjával járt itt
Családi szoba romokban. Rozsdás radiátor, ütött-kopott bútorok, a függöny leszakadva, madárürülék a teraszon, kosz és piszok mindenütt. A fürdőszoba minősíthetetlen állapotban, mindenütt látszik, hogy alig takarítottak.
A kaja remek, de az asztalon 4 napig ugyanaz a pecsétes abrosz.
A wellness elmegy.
Hotel Szieszta Sopron - SzobákHotel Szieszta Sopron - Külső képHotel Szieszta Sopron - SzobákHotel Szieszta Sopron - SzobákHotel Szieszta Sopron - SzobákHotel Szieszta Sopron - SzobákHotel Szieszta Sopron - SzobákHotel Szieszta Sopron - SzobákHotel Szieszta Sopron - SzobákHotel Szieszta Sopron - Szobák
Gyenge 2020. augusztus 5.barátokkal járt itt
Nem aszt kaptuk amit vártúnk egy ilyen nagy szállodátol. A vellnesz részleg nagyon pici,a bár nincs feltöltve ,udvariatlan időssel. CSALÓDTUNK. Nincs arányban a magas összeggel.
2020. június 4.gyerekekkel járt itt
A táj, maga a környezet gyönyörű. A mi szobánk sajnos a "retró" részben volt, ez meg is látszott az árán, de nagyon kórházi jellege volt számunkra. Két éjszakára megfelelő, de egy hetet nem lehet itt eltölteni szerintem. Felújítás alatt volt éppen a szálloda, ezért adtam jó értékelést. A személyzet nagyon barátságos, az étkezések bőségesek.
2020. április 1.barátokkal járt itt
2020 marcius elejen jartun k a szallodaban a baratainkkal mi negyen. Mindennel meg voltunk elegedve, kiveve a szobaval, a szönyeg borzaszto koszos volt, az ablakok ugyszinten az erkelyre ugy lehetett kimenni hogy elötte egy nagy melyedes tatongott a szoba felöl, ha valaki nem veszi eszre, szinte kiesik az erkelyre, vagy pedig vissza.
Kiváló 2020. február 24.a párjával járt itt
Az ételek mennyisége , minősége minden várakozást felülmúlt. Nagyon kényelmes tágas étterem. A személyzet felkészültsége segítőkészsége barátságossága lenyűgözött minket. Tisztaság volt minden területen. Nagyon jó idegenvezető vezetett bennünket a városban (István ). Na és ami nagyon fontos remek bulik voltak (farsang).
2020. január 7.a párjával járt itt
Régóta szerettünk volna itt szilveszterezni. A férjemmel voltunk kedves szobát kaptunk,az ételek finomak voltak,változatosak. A szilveszteri program tetszett a színészek jó műsorral kedveskedtek. Az ünnepi menű finom volt és tartalmas. A zene kellemes volt táncolhatunk. Kedves emlékekkel tértünk haza, remélem hogy lesz még lehetőségünk újra visszatérni.
2019. december 31.a párjával járt itt
Az ellátás nagyon jó volt, finom ételeket ettünk, nagyon megvagyunk elégedve. Program is volt, ami szintén magas színvonalú. A hetedik emeletem szállásoltak el, s az egyik éjszaka egy-két emelettel feljebb szülinapi ünnepséget tartottak, aminek a hanghatása zavarta a nyugodt alvásunkat. (hangos zene, éjfélkor tűzijáték)
Mind ezek ellenére megvagyunk elégedve.
2019. december 30.a párjával járt itt
A szoba jó volt. A takarítással voltak gondok. A szemetet 3 nap múlva vitték el és közben nem vettük észre, hogy lett volna takarítás. A reggelinél és a vacsoránál óriási volt a tolongás. Ez nem egészen a szálloda hibája volt, mert a kedves vendégek törtettek egymáson keresztül, mintha lemaradtak volna valamiről.
Hotel Szieszta Sopron a térképen
9400 SopronLővér krt. 37.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 900 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár