Hotel Szieszta Sopron ★★

Hotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

A Hotel Szieszta legnépszerűbb csomagjai

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel (min. 3 éj)
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron - Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Hotel Szieszta Sopron - Szieszta Relax (1 éjtől)
Szieszta Relax (1 éjtől)
Hotel Szieszta Sopron - Happy Birthday (1 éjtől)
Happy Birthday (1 éjtől)
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Szieszta Sopron vélemények

2019. április 30.a párjával járt itt
Alapvetően minden rendben volt, a reggeli és a vacsora kifejezetten finom volt. Már korábban is nehezményeztem, hogy egy szobához miért nem adnak két kulcsot.
Még valami: bár a Lővérekbe az ember nem tévézni megy, a televíziós csatornaválaszték kissé szegényes.
2019. április 20.a párjával járt itt
Csodálatos az elhelyezkedése, hatalmas az épület. Szeretjük a retro hoteleket, ezzel itt sem volt baj. Pont olyan időszakban voltunk amikor kevés vendég volt. Ez általában még jó is pláne a kis wellnesst lehetett volna élvezni - ha legalább néha bekapcsolják az élményelemeket. Ott voltunk 9-10-en vendégek, de 3 és fél óra alatt még a jakuzzit sem kapcsolta be az alkalmazott.
Kiváló 2019. március 26.kollégákkal járt itt
A személyzet kedves. Az étkezés rendben, finomakat és rendkívül változatosakat tálaltak. A pincérek kedvesek, udvariasak. A szoba tiszta, az ágyak kényelmesek. A szoba az erdőre nézett, reggel sokat tudtunk napozni az erkélyen. Elhelyezkedés szempontjából nagyon jó helyen van, sokat kirándultunk. A wellness részleg kicsi, de hangulatos.
2019. március 21.gyerekekkel járt itt
A szállodát most kezdték felújítani, ami igencsak ráfér már! Elhelyezkedését tekintve kiváló helyen van, közel a belváros, és a sétautak is. A szobák tisztaságával nincs baj, csak a lelakottság miatt nem érvényesül. Változatos, minőségében és mennyiségében is kiváló étkezést kaptunk.
Hotel Szieszta Sopron - KörnyékHotel Szieszta Sopron - SzobákHotel Szieszta Sopron - Szobák
Átlagos 2019. március 19.a párjával járt itt
Ami tetszett: Személyzet kifogástalan, étkezés szintén felső fok. Hétvégén voltunk, pénteken, szombaton zene volt tetszett. Ami nem: Szoba elég kicsi, szőnyege iszonyat, legszívesebben
kimentünk volna első látásra. Rendszeresen volt takarítva, de
évtizedek ki nem tisztított foltjai a szőnyegen. Wifi gyenge, de ez
máshol is jellemző.
2019. március 18.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedves. A konyha rendben volt, finomakat főztek. Szobát az erdőre nézőt rendeltem, elsőre parkolóra nézőt akartak adni, de rögtön cserélték. Nekünk a puha matrac első éjszaka kicsit kényelmetlen volt, de később megszoktuk. Első nap a hűtőnk nem működött, de másnap kicserélték.
2019. március 15.a párjával járt itt
Általában tetszett a hotel, a személyzet nagyon kedves, az ágy szuper, viszont a 617 számú szobánk WC öblítője nagyon gyengén öblít.
Nagyon kívánatos lenne a TV csatornák választékának bővítése,
digitális csatornák bekötése.
Ideje lenne a régi "doboz" TV lecserélése LCD TV-re.
Hiányzott nekünk a Hír TV, az Echo TV, s néhány ismeretterjesztő csatorna.
Kiváló 2019. március 6.barátokkal járt itt
Rendkívül rugalmasan kezelték, a korai érkezést, illetve a késői távozást, külön pluszpont érte !
A recepciós úriember -Zoli-,fantasztikus vendégközpontúsága lenyűgöző!!
A személyzet többi tagjának is csillagos ötös jár a kedvességükért, szolgálatkészségükért.
Csak ajánlani tudom a Sziesztát!
Kiváló 2019. február 11.a párjával járt itt
A hotel külső szoc reál stílusa ellenére a belső kialakítás kellemes volt, tágas étteremmel, széles wellness választékkal(nem volt nagy méretű a wellness de a vendéglétszámhoz képest nem volt zsúfoltság). Az ételek mind mennyisége mind minősége hibátlan volt. Sok program lehetőség volt, de mi pihenni mentünk és azt itt nagyon megtaláltuk.
2019. február 4.a párjával járt itt
Többször voltunk itt régebben, leginkább átutazóban, 1 maximum 2 éjszakára. Most direkt olyan helyet kerestünk szilveszterre ami kiesik minden belvárostól a nyugalom miatt. Sopron szép és nyüzsgő kis város. Volt. . . Mert már nem az. Sajnos a maga a város olyan lapos hangulatában hogy csoda, ennyi erővel bárhol lehetett volna a szállás nem lett volna nagy ricsaj körülöttünk.
Hotel Szieszta Sopron a térképen
9400 SopronLővér krt. 37.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 900 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár