Solar Club Hotel Sopron
9400 Sopron, Honvéd út 12.

Solar Club Hotel Sopron a térképen

Solar Club Hotel Sopron értékelése:

16. helyezett az 54 soproni szállás közül
226. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Solar Club Hotel Sopron bemutatkozása

A Solar Club Hotel Sopronban, a Lővérekben található háromcsillagos színvonalú szálloda, mely konyhával felszerelt apartmanokban kényelmes elhelyezést biztosít. Sopron történelmi városa rengeteg programot kínál - ezek tökéletes kiegészítői lehetnek az aktív pihenésnek, amelyre a szállodában lakóknak lehetősége adódik, hiszen a közelben uszoda és teniszpálya is található a megannyi túraútvonal mellett.

Solar Club Hotel Sopron képei

Solar Club Hotel Sopron vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tagságot örökölt a férjem, 2018 őszén jártunk itt utoljára. Évek óta pumpolnak a lift építésére hivatkozva. Még mindig csak épülget. Kétemeletes épületek ellenére szükség van rá, mert jobbára nagy- és dédszülők látogatják unokáikkal és dédunokáikkal, hiszen a tagi jogviszony eladhatatlan. Azt, hogy az éttermet egyre pofátlanabb vállalkozók üzemeltetik, az Arany fácán étterem közelsége enyhíti.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Április 12-én érkeztünk meg ( férjemnek üdülési joga van) az apartman felújított volt,viszont 40-éves székek,fotelek. Az ágynemű tiszta volt,de kb 1 órai fekvés után bogarak leptek el. / ágyi poloska/ ÁNTSZ igazolás van róla. A recepció este 8- tól nem működik,telefonszám felhívása után jött a karbantartó és hozott egy rovarírtót.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Szornyu minoseg. Abszolute nem foglalkoznak a tagokkal. Ez a penznyelde. A szobak borzalmas allapotuak. Evek ota se kisbolt, se etterem nem uzemel. Az RCI-os superior szoba, melyet önköltséggel vettünk igénybe, borzalmas minoseg. Egy het alatt nem sikerult a szoba asszonyoknak egyszer sem bejutni egy takaritasra, egyszer nem csereltek agynemut, torolkozot, a furdoszoba peneszes volt.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
2018. 01. 19 - 26. Teleltünk Sopronban a Solar Club Hotelban. Tulajdonosok vagyunk, 30 éve járunk ide. Most sajnos a felújítás alatti mókus épületben helyeztek el. Egy napig nem volt víz, utána is csak rozsdás. Két napig nem volt fűtés a szobákban, utána sehol az épületben. A recepción nem szóltak, info nulla! ! A karbantartó csak magyarázkodik.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás Retro, de kellemes helyen, nyugodt környezetben a város és az erdő szélén helyezkedik el. Ha nem luxusra vágysz, akkor ez a megfelelő szállás! Tisztaság mindenütt. Kicsi étterem, nyáron a teraszon is lehet étkezni. A parkolás a szállás területén belül is megoldható. Az apartman jó elosztású, kényelmes,a konyha jól felszerelt.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sopron egyik legszebb helyén,a Lővérekben, családiházas övezetben elhelyezkedő Appartman szálló. A szobák kényelmesek, jól felszereltek, bár az egyszemélyes heverők elég keskenyek. A WI-FI csak gyengén működik. A fűtés nem szabályozható. A központilag beállított értéket kicsit kevésnek találtuk. Az étterem svédasztalos ebédje gyenge kózepesnek mondható.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Legalább 10 szoba felújítás majdnem kész. Eközben azonban nem figyelnek az apróságokra a többi szoba felszerelésének a teljességére. A személyzet a kérések többszöri noszogatásra teljesíti.
Most éppen van étterem. Nagyétkűeknek jó ár/érték arányon ad svdasztalos ebédet. A kisétűeknek viszont nem éri meg odamenni.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy kis tavasz fel frissülésre utaztunk Sopronba. A hotel nagyon szép helyen van rá látni az egész városra .Sajnos semmilyen. étkezés még reggeli sincs .Mi gyalog voltunk Egy óra séta lelytnek le és fel bejutottunk a városba. Maga a lakrész teljesen felszerelt .Kellemes. jókat pihentünk .hallgatuk a madarakat.Autósoknak tudom ajánlani .

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Solar Club Hotelben kétszer 6 éjszakás tagi részesedésünk van másfél szobás apartmanban. Ezekbne papíron öt fő szállásolható el. A gyakorlatban két felnőtt és két gyerek fér el kényelmesen. Mint az előttem értékelők írásaiból világos, nemcsak tagok, hanem futó vendégek is megszállhatnak itt. A Hotel az RCI nemzetközi láncnak is a tagja.

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon korrekt személyzet, kedvesek, barátságosak. Legfőképpen a szállodavezető és a gondnok hölgy hozzáállása példaértékű. Az épületek kissé elavultak, de a szobák tisztasága kifogástalan. Wifi használatával gondok voltak, jó lenne megoldást találni erre. Az étterem ajánlata, illetve az ételek mínősége hagy némi kívánni valót maga után.

Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 11.250 - 15.975,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.122 - 20.659,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2021.03.10-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.560 - 10.532,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.15-ig
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.370 - 11.828,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.06-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 15.023 - 48.057,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Büki Vendégház
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 8.345,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 8.750 - 9.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.07.12. - 2020.06.25.
Zafír Apartman
4 nap/3 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.25-ig

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Palatinus Hotel Sopron
Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található...
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)

SopronX