Solar Club Hotel Sopron

Solar Club Hotel Sopron
Solar Club Hotel SopronSolar Club Hotel Sopron
Solar Club Hotel SopronSolar Club Hotel Sopron

Solar Club Hotel Sopron bemutatkozása

A Solar Club Hotel Sopronban, a Lővérekben található háromcsillagos színvonalú szálloda, mely konyhával felszerelt apartmanokban kényelmes elhelyezést biztosít. Sopron történelmi városa rengeteg programot kínál - ezek tökéletes kiegészítői lehetnek az aktív pihenésnek, amelyre a szállodában lakóknak lehetősége adódik, hiszen a közelben uszoda és teniszpálya is található a megannyi túraútvonal mellett.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Senior ajánlat félpanzióval
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Solar Club Hotel Sopron vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. április 10.a párjával járt itt
A Solar Club Hotelben kétszer 6 éjszakás tagi részesedésünk van másfél szobás apartmanban. Ezekbne papíron öt fő szállásolható el. A gyakorlatban két felnőtt és két gyerek fér el kényelmesen. Mint az előttem értékelők írásaiból világos, nemcsak tagok, hanem futó vendégek is megszállhatnak itt.
Kiváló 2015. február 21.barátokkal járt itt
Nagyon korrekt személyzet, kedvesek, barátságosak. Legfőképpen a szállodavezető és a gondnok hölgy hozzáállása példaértékű. Az épületek kissé elavultak, de a szobák tisztasága kifogástalan. Wifi használatával gondok voltak, jó lenne megoldást találni erre. Az étterem ajánlata, illetve az ételek mínősége hagy némi kívánni valót maga után. Ettől függetlenül mindenkinek szívesen ajánlom a Hotelt.
2014. december 27.a párjával járt itt
1 éjszakát töltöttünk itt. A személyzet korrekt.
Az apartman tiszta, tágas, jól felszerelt konyhával.
Az elhelyezkedése miatt csak gépkocsival érkezőknek ideális,mert nincs tömegközlekedés a közelben. Csendes nyugalmas környék, hosszabb tartózkodásra, pihenésre kiválóan alkalmas. Gyerekeknek játszótér is van kialakitva.
Gépkocsival 5 perc a belváros.
Kiváló 2014. december 15.barátokkal járt itt
Családdal és barátokkal szálltunk meg 1 éjszakát. Kedves személyzet,a szobák jól felszereltek,tiszták. Ajánlani tudom mindenkinek. Mi vonattal voltunk,gyalog egy picit messze van a városközpont. Csendes,nyugalmas környezet. Az árhoz képest szerintem nagyon jó a minőség. Az ételek nagyon finomak ,amikor mi ott voltunk Görög hetek voltak éppen.
Kiváló 2013. december 27.barátokkal járt itt
2013-ban háromszor is voltam itt. Így nem csak az üdülőszövetkezet tagjaként vettem igénybe a szállodát. A szoba kényelmes, jól felszerelt, a hely pedig csöndes, tehát azoknak kiváló, akik a nyugalmat és a jó levegőt szeretik. Elsősorban autósoknak való, mivel a buszmegálló nincs éppen közel, és vásárolni se lehet igazán a Lőverekben, ehhez le kell menni a városba.
Solar Club Hotel Sopron - Környék
2013. december 27.a párjával járt itt
Nekünk nagyon tettszett a férjemmel együtt a felszerelt,tágas,tiszta,modern apartman amiben voltunk. A recepción nagyon kedvesek,segítőkészek,külön tetszett,hogy fakultatív programokra is be lehet fizetni. Az étteremben jó dolognak tartottuk,hogy külön menü is volt naponta, illetve étlapról is lehetett választani bár egy kicsit kevés volt a választék.
2013. október 28.barátokkal járt itt
A szállással minden rendben volt. A hotel csendes, helyen, nem túl messze a város központtól. Kb. 15 perc gyalog. A szobák felszereltsége jó. Igény esetén kisgépek, (mikro, kávéfőző, kenyérpirító, stb) kölcsönözhető. A kisbolt gyakorlatilag nem üzemel. Az étterem működik, a választék rugalmasan megbeszélhető.