Boglya Csárda Sukoró

Fried Kastély Hotel Simontornya

Boglya Csárda Sukoró vélemények

Kiváló 2019. március 24.a párjával járt itt
Visszajáró vendégek vagyunk.
Helyet előre kell foglalni mert többnyire teltház van.
A kiszolgálás udvarias, a hely hangulatos, tiszta, nyáron terasz is van. A hely kutyabarát.
Az ételek finomak, a halászlé kitűnő, az adagok igazán emberesek.
Ár/érték arány nagyon jó.
A teraszról kitűnő kilátás nyílik a Velencei tóra.
Ajánlom azoknak akik bőségesen szeretnének finomat enni!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
Kiváló 2018. július 18., csoporttal járt itt
Több családból álló társaságnak foglaltam asztalt, amit jól is tettem, mert ha csak úgy beestünk volna ennyien, nem kaptunk volna asztalt, teltház volt. Csak szabadtéri asztalok vannak, bent csak konyha, mosdók és a személyzeti részek vannak. Náddal fedett teraszokon lehet étkezni, mely a régebbi korokat, a falusias hangulatot idézi.
Boglya Csárda Sukoró - Étel/italBoglya Csárda Sukoró - Étel/italBoglya Csárda Sukoró - Külső képBoglya Csárda Sukoró - Étel/italBoglya Csárda Sukoró - Étel/italBoglya Csárda Sukoró - Étel/italBoglya Csárda Sukoró - Étel/ital
Átlagos 2017. október 2.gyerekekkel járt itt
Nem szívesen írok rosszat erről a hangulatos helyről, de sajnos az elmúlt két itteni látogatásunk kellemetlen emésztőrendszeri jelenségeket eredményezett a család több tagjánál. Szerintem a szalonnával nem stimmel valami- furcsa, talán avas mellékíze van. A leves és a túrós csusza sem volt éppen forró. A felszolgálók nagyon kedvesek, különösen a mosolygós fiatal lány.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 30.a párjával járt itt
A nyári óraátállítás első napján találtunk rá erre a kedves, autentikusan vidékies hangulatú, parasztházban kialakított étteremre. Berendezése régi,falusi hangulatot árasztott, a kályhában ropogó tűz melegsége otthonossá tette. A kiszolgálás és maga a csárda családias jellegű.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. július 20.családjával járt itt
Egyházi esküvőnket Sukorón a református templomban tartottuk. Utána a résztvevő családtagokkal ellátogattunk a fent említett csárdába. Előre lefoglaltuk az asztalt. Már vártak minket. Miután rendeléseinket leadtuk, beszélgettünk, majd nem sok idő múlva megjöttek a várva várt ételek.
Kiváló 2014. január 19.gyerekekkel járt itt
Egy nagyon kellemes, egyszerű hely, ahol lehet igazán finomat, háziasat enni. Az étterem egy régi parasztházban kapott helyet, amit igazán kellemesen és komfortosan tartanak fenn. (a mosdók viszont nagyon szűkösek, puritánok, ott volna mit fejleszteni! ) A személyzet kedves, gyerekkel is türelmes, gyors, udvarias. Biztosan betérünk még, mert nagyon jó élménnyel tértünk haza.