Súr

Súr
SúrSúr
SúrSúr

Súr bemutatása

Súr, Komárom- Esztergom megye legtávolabbi déli csücskében, Mór és Zirc között a Bakony erdeitől övezve található. Római katolikus temploma műemlék, amely 1784-ben épült késő barokk stílusban. További nevezetességei: evangélikus templom, Trianoni-emlékmű, régi kastélyparkban található "Három kereszt" és a horgásztó.

Evés, ivás Súron (1)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan étterem, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki az étteremajánló űrlapunkat!

Súr és környéke legfrissebb értékelései

2023.09.21a párjával
Augusztus végén jártunk a párommal Súron,pár napot töltöttünk itt a Súrizmus Vendégházban.Mindenkinek szívből ajánlom!Ebédeltünk az Árpád vendéglőben,kedves,szívélyes fogadtatásban volt részünk.Finom ételek ,italok.Aki erre jár .,térjen be,nyugodtan ajánlom
2023.03.07a párjával
Árpád Vendéglő lett a neve, mert 1 éve tulajdonos váltás volt. Turista érmet is itt árultak, de most a szomszédos dohányboltban kaphatók. Én foglaltam előre asztalt, de nem volt forgalom mikor odaértünk a jó idő ellenére sem. Nagyon finom húslevest ettünk, Árpád-szeletet és Súrit. Szeretjük...
2024.03.16a párjával
Nagyon finom kávét kaptunk.Tiszta ,hangulatos hely.Nagyon kedves és jó hangulatú kiszolgálás.E mellett a szerencsejáték is kedvezett.Ide még biztos visszatérünk.

Súri szállások (2)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan szállás, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki a szállásajánló űrlapunkat!

Súr és környéke kedvelt szállásai

Ferrata Vendégház Csesznek - Húsvét
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Súri látnivalók (2)

Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Súr és környékén

Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis, GárdonyCsomagok már 29.900 Ft/fő/éj ártól
109 értékelés
Hotel Szépalma Porva-SzépalmapusztaHotel Szépalma, Porva-SzépalmapusztaCsomagok már 24.000 Ft/fő/éj ártól
40 értékelés
Szárcsa Hotel SzékesfehérvárSzárcsa Hotel, SzékesfehérvárCsomagok már 17.250 Ft/fő/éj ártól
133 értékelés
Hasik Hotel DöbrönteHasik Hotel, DöbrönteCsomagok már 23.500 Ft/fő/éj ártól